Anthony Tayloras | Scanpix nuotr.

Anthony Tayloras | Scanpix nuotr.

 Christiano Erikseno nelaimę iš arti matęs rungtynių teisėjas Anthony Tayloras pripažino, kad po tokios patirties pats pradėjo labiau vertinti gyvenimą.

„Po tokių momentų suvoki, koks trapus yra gyvenimas ir kaip reikia jį vertinti. Aš buvau už 10 metrų nuo Christiano ir žiūrėjau tiesiai į jį. Šalia jo nieko nebuvo, bet aš pastebėjau, kad kažkas ne taip. Jau turėjau panašios patirties – kai teisėjavau „Burnley“ ir „Newcastle United“ rungtynėms, širdies smūgis rūbinėje ištiko vieną iš mano kolegų. Pamenu, kai žaidėjai paliko aikštę, prie manęs priėjo apsauginis ir paklausė, ar Christiano žmona gali prieiti arčiau vyro. Aš net nesuabejojau ir leidau jai tą padaryti. Tos rungtynės man visada liks atmintyje, nes tai buvo sunkiausias mano karjeros išbandymas. Tą vakarą buvo labai svarbu kontroliuoti emocijas ir žmones“, - pasakojo A.Tayloras.

Išgyvenęs Ch.Eriksenas, panašu, vis dar nori tęsti futbolininko karjerą. Italijos žiniasklaida praneša, kad danas atvyko į Milano „Inter“ stovyklą. Keletą artimiausių dienų jam bus atlieka medicininiai testai. Po jų ir paaiškės, ar Ch.Eriksenas galės tęsti karjerą Milane. Norima išsiaiškinti, ar danas galėtų toliau žaisti be defibriliatoriaus. Jei jis Ch.Eriksenui bus būtinas likusiai gyvenimo daliai, tuomet kalbėti apie sugrįžimą į „Inter“ gretas būtų nerealu, nes Italijoje defibriliatorius turintiems žmonėms draudžiamas profesionalus kontaktinis sportas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų