Alysha Newman | Instagram.com nuotr

Alysha Newman | Instagram.com nuotr

 27-erių metų kanadietė Alysha Newman dar visai neseniai – 2019 m. – su kartimi buvo įveikusi 4,82 m aukštį ir pasiekė karjeros rekordą, tačiau šiemet ji priminė tik savo pačios šešėlį ir turėjo kuklų sezono rekordą – 4,31 m.

Nepaisant to, A.Newman atvyko į Tokijo olimpiadą ir bandė įveikti atranką. Čia viskas prasidėjo nuo 4,25 m aukščio. Kanadietė šio aukščio taip ir neįveikė – visi trys bandymai buvo nesėkmingi. Iš 30 atrankos dalyvių tik 3 sportininkės liko be rezultato.

A.Newman po nuviliančios olimpiados nusprendė atsiverti: „Turiu jums pasakyti tiesą. Šie metai sporte man buvo visiškai šūdini. Sukrito visos įmanomos blogiausios aplinkybės. Galite į tai žvelgti iš dviejų pusių. Galite sakyti, kad šiemet pasiekiau visišką dugną arba galite įvertinti tai, kiek daug sunkumų šiemet įveikiau. Tai nebuvo lengva. Sunku buvo ir mano treneriui, ir šeimai ir ypač man. Dėl to kentėjo ir mano psichologinė sveikata. Prieš 2 savaites stovėjau įsibėgėjimo takelyje, žiūrėjau į trenerį, verkiau ir sakiau, kad negaliu to padaryti. Ne dėl fizinių problemų, o dėl to, kad psichologiškai buvau visiškai „perdegusi“. Turėjau vykdyti kontraktuose numatytas sąlygas, bet visus metus turėjau problemų. Žmonės man nuolat sakydavo, kad nesijaudinčiau ir kad varžybų metu vis tiek parodysiu įprastą rezultatą, tačiau jie nesuprato, kad šiemet nebuvau ta Alysha, prie kurios visi įpratę. Aš buvau Alysha, kuriai reikėjo pertraukos. Petraukos nuo karties, rutinos, savęs ir savo minčių.“

„Niekas šiame pasaulyje negali paruošti tavęs tokiems momentams, kai jauti, kad nuvylei save, komandą ir valstybę. Neprašau gailesčio, tik noriu pažymėti, kad padarėme viską, jog pasiruoščiau olimpinėms žaidynėms. Neabejoju, kad dar turiu ką atiduoti sportui ir gyvenimui, bet kol kas teks padaryti pertrauką. Noriu padėkoti visiems už palaikymo žinutes. Tiesą pasakius, džiaugiuosi, kad olimpiada pagaliau baigėsi. Dabar galėsiu pasirūpinti savo sveikata. Jau seniai turėjau tai padaryti“, - rašė A.Newman.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų