„Tottenham“
58 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“

E.Matusevičius liko per 1,16 m nuo finalo fotogalerija (2)

2021.08.04 03:49
Edis Matusevičius | Vytauto Dranginio nuotr.

Edis Matusevičius | Vytauto Dranginio nuotr.

 Trečiadienį Tokijo olimpiniame stadione savo pasirodymą surengė dar vienas Lietuvos lengvaatletis 25-erių metų Edis Matusevičius.

Ieties metimo „A“ grupės atrankoje dalyvavęs E.Matusevičius visus tris kartus atliko sėkmingus metimus, tačiau jo rezultatai nebuvo geriausi – 79,5 m - 81,24 m - 80,13 m – ir bendroje įskaitoje užėmęs 14-ą vietą į finalą nepateko.

Į finalą pakliuvo lengvaatlečiai, ietį numetę bent 83,5 metro arba 12 iš 32 geriausiai pasirodžiusių sportininkų, o nuo dvylikto rezultato, garantuojančio vietą finale, E.Matusevičių skyrė 1,16 m.

E.Matusevičiaus šio sezono geriausias rezultatas siekia 85,53 m, tuo tarpu jo geriausias karjeros pasiekimas – 89,17 m.

„A“ grupėje tiesioginius kelialapius į finalą iškovojo indas Neeraj Chopra (86,65 m)m suomis Lassi Etelatalo ir vokietis Johannesas Vetteris (85,64 m), o „B“ grupėje tai padaryti pavyko pakistaniečiui Arshadui Nadeemui (85,16 m), čekui Jakubui Vadlejchui (84,93 m) ir vokiečiui Julianui Weberiui (84,41 m).

„A“ grupės“ rezultatai:

Ietės metimo „A“ atrankos grupės rezultatai | Organizatorių nuotr.

Ietės metimo „A“ atrankos grupės rezultatai | Organizatorių nuotr.

Galutinė įskaita:

Galutinė ietės metimo atrankos įskaita | Organizatorių nuotr.

Galutinė ietės metimo atrankos įskaita | Organizatorių nuotr.

Varžybų eiga:

Atnaujinta 9.48 val. E.Matusevičiaus trečiasis metimas buvo šiek tiek prastesnis nei antrasis, ietį jis numetė 80,13 m ir nepakilo pozicijomis aukščiau.

Atnaujinta 3.35 val. E.Matusevičius antruoju bandymu ietį numeta toliau – 81,24 m – tačiau lietuvį aplenkia dar du varžovai ir E.Matusevičius nukrenta į devintą vietą.

Atnaujinta 3.22 val. E.Matusevičius pirmuoju bandymu pasiekė 79,5 metrų atžymą ir tarp 16 „A“ grupės dalyvių yra septintas. Pirmieji bandymai nesėkmingai susiklostė penkiems atletams, o geriausiai pasirodė indas Neeraj Chopra (86,65 m) bei suomis Lassi Etelatalo, kurie jau pirmaisiais bandymais užsitikrino vietą finale. Rumunas Alexandru Mihaita Novac ir švedas Kimas Ambas pagerino asmeninius rekordus, tačiau iki tiesioginio bilieto į finalą jiems šiek tiek pritrūko.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų