„Tottenham“
72 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Spaudos konferencija | „Twitter“ nuotr.

Spaudos konferencija | „Twitter“ nuotr.

43-ejų Naujosios Zelandijos sunkiosios atletikos atstovė Laurel Hubbard, kuri gimė kaip Gavinas Hubbardas, Tokijo olimpiadoje tapo pirmąja translyte sportininke per žaidynių istoriją.

Naujosios Zelandijos atstovė visus tris savo bandymus atliko nesėkmingai ir liko neklasifikuota. Auksą su 320 kg dvikovėje laimėjo kinė Li Wenwen. Sidabrą po puikios stūmimo rungties išpėlšė britė Emily Jade Campbell (283), o bronza atiteko amerikietei Sarah Robles (282).

Po finalo vykusioje spaudos konferencijoje žurnalistas trijų prizininkių pasiteiravo, ką joms reiškė varžytis su pirmąja translyte olimpinių žaidynių istorijoje. Po šio klausimo sekė nejauki tyla – nė viena sportininkė nenorėjo kalbėti, o S.Robles tuo metu dar nusprendė atsigerti vandens.

Praėjus kone 10 sekundžių nuo užduoto klausimo S.Robles įsijungė mikrofoną ir trumpai atsakė: „Ačiū, ne“.

Pati L.Hubbard po olimpinio debiuto sakė, kad tiek dėmesio, kiek ji sulaukė pastarosiomis dienomis, jai tikrai nereikia ir ji tiesiog nori būti savimi: „Aš visada tiesiog norėjau būti savimi ir esu labai laiminga, kad galėjau čia atvykti ir dalyvauti. Tai yra aukščiausias taškas kiekvieno sportininko karjeroje. Apie tai, kad mano pasirodymas yra istorinis, aš nenorėčiau daug kalbėti. Tikrai neatėjau į sportą tam, kad gaučiau daugiau žinomumo ar šlovės. Aš suprantu, kad mano tema daug kam yra įdomi, tačiau tikrai nesimėgauju tuo dėmesiu, kurį gaunu, ir tikiuosi, kad baigus sportininkės karjerą, jo nebebus.“ 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA