„Tottenham“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Musa Evlojevas ir Arturas Aleksanijanas | Scanpix nuotr.

Musa Evlojevas ir Arturas Aleksanijanas | Scanpix nuotr.

 Antradienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse medalius dalinosi ir imtynininkai. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 97 kg olimpiniu čempionu tapo rusas Musa Evlojevas, finale 5:1 įveikęs armėną Arturą Aleksanijaną.

Panašu, kad A.Aleksanijanui finale labai nepatiko teisėjų darbas. Po pralaimėjimo jis „Match TV“ žurnalistui atkirto, kad auksą čia galima laimėti tik tada, jei esi iš Rusijos.

„Visi viską matė. Nežinau, ką dar bepridurti. Atsisukite vaizdo įrašą, dar kartą pažiūrėkite kovą ir jums viskas bus aišku. Jei nori laimėti, turi būti iš Rusijos“, - sakė A.Aleksanijanas.

Teigiama, kad armėną suerzino epizodas, kai rusui buvo skirti 2 taškai po vaizdo peržiūros. Tada M.Evlojevas neatkėlė varžovo ir teisėjai jo veiksmo niekaip neįvertino, bet po vaizdo peržiūros įrašė rusui 2 taškus. Teigiama, kad armėnas tuo metu buvo užkabinęs ruso koją ir taip pažeidė taisykles.

M.Evlojevas po kovos šia tema nekalbėjo ir tik džiaugėsi iškovotu aukso medaliu. Rusijos olimpiniam komitetui (ROC) tai buvo jau 13-as aukso medalis olimpiadoje. Rusai taikosi į ketvirtą vietą medalių įskaitoje, kurią kol kas užima 14 aukso medalių turintys australai.

Tvirtai lyderiauja Kinija su 32 aukso, 21 sidabro ir 16 bronzos medalius. JAV pagal bendrą medalių skaičių lenkia kinus, tačiau yra laimėję kur kas mažiau auksinių apdovanojimų (24 aukso, 28 sidabro, 21 bronzos). Trečioje vietoje tvirtai jaučiasi Japonija (19 aukso, 6 sidabro, 11 bronzos).

Estija ir Latvija turi po 1 aukso bei 1 bronzos medalį ir dalijasi 49-53 vietas su Baltarusija, Fidžiu ir Iranu. Bent vieną medalį jau laimėjo 84 šalių sportininkai.

Medalių įskaitos lyderių dešimtukas:

Medalių įskaitos lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

Medalių įskaitos lyderių dešimtukas | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA