„Tottenham“
Pasibaigė
0
:
3
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Neah Evans ir Katie Archibald | Scanpix nuotr.

Neah Evans ir Katie Archibald | Scanpix nuotr.

 Tokijo olimpinių žaidynių dviračių treko varžybose netrūko susidūrimų ir įspūdingų rezultatų.

Moterų persekiojimo lenktynėse Didžiosios Britanijos komanda (Katie Archibald, Laura Kenny, Neah Evans, Josie Knight ir Elinor Barker) pagerino pasaulio rekordą. Jos 4 km nuvažiavo per 4 min. 6.748 sek., aplenkė amerikietės ir užsitikrino vietą didžiajame finale.

Tiesa, iš karto po rekordo K.Archibald buvo tokia išsekusi, kad nesugebėjo laiku sustabdyti dviračio ir..trenkėsi į N.Evans. Laimei, sportininkės avarijos metu rimtesnių sužeidimų išvengė, greitai atsistojo ant kojų ir ruošėsi finalui.

Bričių pasaulio rekordas gyvavo tik keletą minučių, nes jau kitame pirmojo etapo važiavime jį pagerino vokietės – 4 min. 6.159 sek. Būtent su vokietėmis britės važiavo didžiajame finale. Jame po avarijos grįžusios britės demonstravo kur kas prastesnį laiką (4:10.607), o vokietės dar beveik 2 sek. pagerino planetos rekordą (4:04.242).

„Žinau, kad su šita komanda buvo siejami dideli lūkesčiai, nes turėjome savo gretose tris čempiones iš Rio de Žaneiro olimpiados. Patekau į labai stiprią komandą ir galvojau tik apie tai, kad nenuvilti savo komandos draugių. Važiuoti tokioje komandoje buvo nuostabi patirtis, aišku, išskyrus tą avariją“, - sakė N.Evans.

Pirmadienį analogiškoje vyrų rungtyje irgi neapsieita be incidento. Tada Danijos rinktinės narys Frederikas Madsenas įsirėžė į britą Charlie Tanfieldą. Danas po incidento „pasiuntė“ britus, o teisėjai epizodą analizavo kone pusvalandį. Galiausiai nuspręsta nė vienos komandos nediskvalifikuoti. Danai pateko į šios rungties didįjį finalą, o britai kovos tik dėl 7-os vietos.  

Denmark collides with GB in men’s Team Pursuit from olympics

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų