„Tottenham“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Laurel Hubbard | Scanpix nuotr.

Laurel Hubbard | Scanpix nuotr.

 43-ejų Naujosios Zelandijos sunkiosios atletikos atstovė Laurel Hubbard, kuri gimė kaip Gavinas Hubbardas, Tokijo olimpiadoje tapo pirmąja translyte sportininke per žaidynių istoriją.

Įprastai tokio amžiaus sportininkės sunkiosios atletikos varžybose į medalius nepretenduoja, bet L.Hubbard rezultatai buvo labai solidūs, todėl ji buvo minima tarp kandidačių bent jau į bronzą.

Naujosios Zelandijos atstovė rovimo rungties startui pasirinko 120 kg svorį, bet buvo toli nuo tikslo. Antram bandymui L.Hubbard pakėlė svorį iki 125 kg ir buvo labai arti tikslo. Atletė pakėlė štangą, bet neužfiksavo kairės rankos ir teisėjai neįskaitė mėginimo.

Paskutiniam bandymui L.Hubbard dar kartą bandė pakelti 125 kg. Tokio rezultato būtų užtekę 3-4 pozicijoms. Visgi, Naujosios Zelandijos atstovei vėl nepasisekė ir ji buvo toli nuo tikslo.

L.Hubbard debiutas olimpiadoje taip ir baigėsi neatlikus nė vieno sėkmingo bandymo. Ji liko neklasifikuota.

Rovimo rungtį laimėjo kinė Li Wenwen su 140 kg. Antra buvo amerikietė Sarah Robles (128), trečia – Veronica Saladin Tolentino (125) iš Dominikos Respublikos. L.Wenwen vėliau dominavo ir stūmime (180 kg) bei su 320 kg dvikovėje laimėjo olimpiadą. Sidabrą po puikios stūmimo rungties išpėlšė britė Emily Jade Campbell (283), o bronza atiteko S.Robles (282).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA