Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė | Vytauto Dranginio nuotr.

 Pirmadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse Lietuvos treko dviratininkės iš Panevėžio Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė pademonstravo valią ir užsispyrimą bei po šiek tiek prastesnio starto komandinio sprinto atrankoje (33.276 sek.), vėliau lietuvės demonstravo kur kas geresnius rezultatus (32.827 sek. bei 32.808 sek.) ir penktą vietą.

Komandinio sprinto antrame atrankos etape lietuvės susikovė su vienomis iš pretendenčių į aukso medalius, Kinijos dviratininkėmis Shanju Bao ir Tianshi Zhong, kurios pagerino net pasaulio rekordą.

Važiavime dėl 5-os vietos lietuvės susitiko su Meksikos komanda. ietuvės visą laiką pirmavo prieš meksikietes (33.168), jas nugalėjo ir galutinėje įskaitoje užėmė aukštą – 5-ą – vietą.

„Nėra kitų žodžių, tik didžiulis džiaugsmas, pasitenkinimas ir pasididžiavimas. Iš septintosios vietos nuvažiavome iki penktosios ir tai tikrai geriau, nei tikėjomės. Sutinki?“, – S.Krupeckaitė paklausė M.Marozaitės.

„Labai sutinku“, – nedvejodama teigė M.Marozaitė. „Labai džiaugiuosi, kad pavyko su savimi susitvarkyti. Nugalėjau jaudulį, pasiekiau asmeninį rezultatą. Esu patenkinta tiek abiejų rezultatu, tiek ir savo asmeniniu“.

S.Krupeckaitė teigė, kad pirmame važiavime dar teko reguliuoti ir derinti pavaras, todėl tik vėliau jų rezultatas tapo kur kas geresnis.

„Visada stengiesi gerai važiuoti nuo pat pradžių, bet pirmame važiavime dar būna „apsišaudymas“, reikia pasirinkti pavarą, taktiką... Gerai, kad Miglė važiavo stabiliai, greitai ir be klaidų. Todėl turbūt ir esame penktos“, – kolegę gyrė penktose olimpinėse žaidynėse startavusi S.Krupeckaitė.

S.Krupeckaitė teigė, kad nejautė papildomo spaudimo dėl to, kad antrame atrankos etape teko susidurti su itin pajėgiomis Kinijos dviratininkėmis.

„Visiškai nesvarbu, kas važiuoja kitame treko gale, nes varžaisi su savo laiku, o ne su kažkuo kitu. Mums svarbiausia kuo anksčiau sustabdyti chronometrą“, – kalbėjo S.Krupeckaitė.

Paklausus, ko sportininkės palinkėtų sirgaliams ir kitiems Lietuvos atletams, S.Krupeckaitė siūlė nenukabinti nosies.

„Nenukabinkite nosies, kad nėra medalių, nes ne juose mes stiprūs. Mes stiprūs kovoje, kurioje nepasiduodame“, – pokalbį užbaigė S.Krupeckaitė.

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų