Shericka Jackson | „Stop“ kadras

Shericka Jackson | „Stop“ kadras

 Prestižinėje 100 metrų bėgimo rungtyje Tokijo olimpinėse žaidynėse bronzos medalį iškovojusi jamaikietė Shericka Jackson sensacingai nepateko į 200 m bėgimo rungties pusfinalį.

27-erių metų bėgikė buvo įvardinama kaip viena iš pretendenčių iškovoti medalį, tačiau padarė nedovanotiną klaidą ir buvo pernelyg užtikrinta savo patekimu į pusfinalį. Ji ne tik per anksti pradėjo stabdyti, bet net ir ties finišo linija nepalinko į priekį, ką padarė jos varžovės.

Atrodė, kad Sh.Jackson atrankos bėgime finišavo trečia, tačiau peržiūrėjus pakartojimą buvo nustatyta, kad italė Dalia Kaddari finišo liniją kirto per 23.251 sek., kai tuo tarpu Sh.Jackson – per 23.255 sek.

Kiekviename bėgime pirmos trys lengvaatletės automatiškai patenka į pusfinalį, o į kitą etapą kelialapius gauna ir trys greičiausios ketvirtąsias vietas užėmusios sprinterės, tarp kurių nebuvo Sh.Jackson.

Sh.Jackson dar dalyvaus 4x100 metrų estafetėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų