Isaiah Jewettas ir Nijelis Amosas | Scanpix nuotr.

Isaiah Jewettas ir Nijelis Amosas | Scanpix nuotr.

 Sekmadienį Tokijo olimpiniame stadione tęsėsi sporto „karalienės“ – lengvosios atletikos – varžybos

Atrodė, kad 800 m distancijoje dužo sezono lyderio Nijelio Amoso iš Botsvanos viltys. Jis pusfinalyje susidūrė su amerikiečiu Isaiah Jewettu, parkrito ir finišą pasiekė atsilikęs beveik minutę nuo kitų sportininkų. Tiesa, N.Amosas po incidento su varžovu nesipyko, o kaip tik vienas kitam paspaudė ranką ir kartu iš lėto atbėgo į finišą.

Botsvanos atletas jau buvo praktiškai pasiruošęs palikti Tokiją, tačiau sulaukė malonių naujienų iš teisėjų. Jie patenkino N.Amoso apeliaciją ir leis jam bėgti finale.

Teigiama, kad I.Jewettas kulnu kliudė iš paskos bėgusį N.Amosą, prarado pusiausvyrą ir krito, o afrikietis jau nebeturėjo kur dėtis ir taip pat griuvo.

Po teisėjų sprendimo vyrų 800 m bėgimo finale dalyvaus ne 8, o net 9 bėgikai. N.Amosui šiuo metu kaip tik ir yra skirtas 9-as takelis.

Vyrų 800 m bėgimo finalininkai:

Vyrų 800 m bėgimo finalininkai | Organizatorių nuotr.

Vyrų 800 m bėgimo finalininkai | Organizatorių nuotr.

27-erių N.Amosas, nepaisant aukštų rezultatų, stambiausiose varžybose turi tik vieną medalį – olimpinį sidabrą Londone. Pasaulio čempionato medalių jis neturi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų