Seanas Stricklandas | Youtube.com nuotr.

Seanas Stricklandas | Youtube.com nuotr.

  Ankstyvą sekmadienio rytą Lietuvos laiku vyko „UFC Vegas 33“ mišrių kovos menų (MMA) turnyras, kuriame svarbią pergalę iškovojo 30-metis amerikietis Seanas Stricklandas (24-3).

Prieš kovą 11-ą vietą vidutinio svorio kategorijos reitinge užėmęs „Tarzanas“ visus 5 raundus dominavo prieš 8-oje vietoje buvusį jamaikietį Uriah Hallą (17-10), kuris minėjo 37-ą gimtadienį. S.Stricklandui pergalę skyrė visi 3 teisėjai – 50:44, 50:45, 49:46. Jam tai buvo jau 5-a pergalė UFC iš eilės.

„Jei mėgsti žaloti žmones, tai UFC tau tinkama vieta. Aš tikrai mielai nužudyčiau žmogų narve ir tuo pasimėgaučiau. Tai būtų geriausias jausmas pasaulyje. Tikrai nesiteisinčiau, jei tai padaryčiau. Aišku, policininkams pasakyčiau, kad man gaila to žmogaus, bet tikrai nebėgčiau nuo atsakomybės. Būkite psichopatais, nes tai velniškai linksma“, - rėžė S.Stricklandas.

Amerikietis pridėjo, kad dėl jo charakterio savybių UFC nenorėtų turėti tokio čempiono: „Aš turbūt esu paskutinis žmogus, kurį UFC norėtų matyti kaip savo čempioną, bet man čia ir taip gerai. Jie man moka gerus pinigus už kovas. Po kelių mėnesių turėčiau turėti dar vieną kovą. Gal laimėsiu, gal būsiu nokautuotas, nežinau. Man tiesiog patinka kovoti ir gauti už tai pinigus, o jei dar tai mane kažkur nuves, tai nuo to bus dar geriau.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų