„Tottenham“
45+2 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Mantas Knystautas | Scanpix nuotr.

Mantas Knystautas | Scanpix nuotr.

  Sekmadienį Tokijo olimpinėse žaidynėse pasirodė graikų-romėnų imtynininkas Mantas Knystautas, kuris svorio kategorijos iki 130 kg aštuntfinalyje 1:5 nusileido tituluotam Turkijos atletui 31-erių metų Riza Kayaalpu.

Net pralaimėję pirmą kovą M.Knystautas dar turi galimybę pratęsti varžybas dėl medalių, bet reikia, kad jį įveikęs 2016 m. Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių sidabro ir 2012 m. Londono bronzos laimėtojas R.Kayaalpu patektų į finalą.

Po kovos M.Knystautas teigė, kad daugiausiai problemų jam sukėlė parteris ir padaryta klaida, dėl kurios jis nebesugebėjo pasivyti varžovo.

„Vertinu blogai, galėjau geriau. Kai pirmame kėlinyje praleidau tuos keturis taškus... Blemba, reikėjo gintis aštriau. Pirmą veiksmą apgavo ir laimėjo 2 taškus, o antrą – nebespėjau atsistoti ir užimti pozicijos. Tas parteris viską ir sugadino... Būčiau atstovėjęs, tašką turėjęs, o antrame kėlinyje jau jaučiau, kad jis sėsta, tuo tarpu aš dar turėjau jėgos. Būtų buvę 1:1 ir tada jau neaišku... Pasivyti jį per 4 taškus jau tikrai labai sunku“, – kalbėjo M.Knystautas.

M.Knystautas atskleidė, kad kovos metu pakeitė gynybą ir tai davė vaisių. Visgi imtynininkas apgailestavo, kad taip nesigynė nuo pat pradžių.

„Prieš jį planas buvo eiti ir nuo pirmos minutės daužytis. Nebuvo taip, kad kažkur reikia pailsėti ar panašiai. Reikėjo nuo pirmos minutės daužytis, bet tas parteris.. Žinojau, kaip jis daro: gyniausi nuo atakos iš dešinės, nes tai yra pagrindinė pjo usė, bet apgavo ir perėjo į kairę. Tada jau nebespėjau.. Tada pakeičiau gynybą ir apsigyniau, o kaip po kovos treneris pastebėjo, reikėjo taip gintis nuo pat pradžių“, – sakė M.Knystautas. „Tikrai jaučiasi meistriškumas ir patirtis. Net nežinau, ką reikėjo daryti, kad atlošti tuos 4 taškus“.

M.Knystautas teigė, kad apie jokius medalius prieš olimpiadą negalvojo ir jam svarbiausia yra kovoti bei tinkamai atstovauti Lietuvos rinktinę.

„Atvažiavau kovoti. Jeigu atvažiuoji su medaliu mintyse, tai... Aš atvažiavau kovoti ir jeigu nori laimėti medalį, reikia nugalėti būtent tokius kovotojus“, – kalbėjo M.Knystautas. „Malonu reprezentuoti imtynes ir Lietuvos rinktinę olimpinėse žaidynėse. Tikiuosi, kad Paryžiuje bus daugiau atstovų, o ne tik aš vienas“.

Imtynininkas taip pat kreipėsi į sirgalius, esančius Lietuvoje bei prašė palaikyti visus Lietuvos atletus.

„Palaikykite visus olimpiečius, nes visi atvažiavome tikrai ne turistauti. Visi įdėjo daug darbo ir išliejo daug kraujo, kad kuo geriau atstovautų Lietuvai“, – sakė M.Knystautas.

Ar M.Knystautas dar pratęs žaidynes, paaiškės maždaug 12-13 val. Lietuvos laiku. 

Titas Pacauskas
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų