Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

 Pasiruošimą naujam sezonui su Briugės „Cercle“ klubu pradėjęs Edgaras Utkus galiausiai pasirašė sutartį su Belgijos klubu ir jau debiutavo stipriausioje šalies lygoje bei sužaidė visas 90 minučių.

„Jaučiuosi pasirengęs toliau tobulėti kaip futbolininkas“, – Belgijos spaudai sakė 21-erių metų lietuvis.

„Monaco“ klubui priklauso didžioji dalis „Cercle“ klubo akcijų, tad nenuostabu, kad „Cercle“ atvyko į Monaką ieškoti galimo pastiprinimo. Būtent „Monaco“ antrojoje komandoje žaidė E.Utkus, kuris laukė progos užsikabinti į aukštesnį lygį.

„Mes uždavėme klausimą, kas norėtų pasitreniruoti su „Cercle“ ekipa. Iš penkiolikos kambaryje buvusių vaikinų apie aštuoni pakėlė rankas, bet aš gerai atsimenu, kad Edgaras buvo vienas pirmųjų. Tai nėra sutapimas, jog jis galiausiai paliko geriausią įspūdį treniruotėse. Štai kodėl mes pakvietėme jį prisijungti. Tuo tarpu mes su „Monaco“ susitarėme, kad jis lieka pas mus ilgesniam laikui ir nėra skolinamas, tad su Edgaru pasirašėme dvejų metų sutartį su galimybe ją pratęsti dar sezonui“, – prisiminimais pasidalino „Cercle“ klubo techninis direktorius Carlosas Avina.

„Pradėjau žaisti futbolą savo gimtajame mieste Radviliškyje būdamas šešerių, tačiau mano tėvai manė, kad geriau man būtų Vilniuje, tad ten ėjau į internatą ir treniravausi sostinėje. Viskas buvo vienoje vietoje: mokykla, futbolo akademija. Mažam berniukui nebuvo lengva taip toli nuo namų, bet tai buvo geras pasiruošimas vėlesniam laikui. Kai man buvo penkiolika ar šešiolika, bandomajam laikotarpiui man buvo leista savaitei vykti į Monaką. Tas laikas buvo sėkmingas ir man buvo leista pasilikti. Tačiau aš ten nieko nepažinojau, nemokėjau kalbos, bet išmokau savimi pasirūpinti Vilniuje ir tai dariau Monake“, – apie savo karjerą papasakojo E.Utkus.

Po pusantrų metų E.Utkus „Monaco“ klube pasirašė pirmąją profesionalią sutartį. Tuo metu jis netgi buvo pakviestas į nacionalinę rinktinę.

„Kai Edgaras Jankauskas buvo šalies rinktinės treneris, buvau pakviestas į treniruotes su rinktine ir taip mano karjera pradėjo judėti“, – juokiasi E.Utkus.

„Žinau, kad Jankauskas čia, Belgijoje, „Club Brugge“ žaidė futbolą. Tai geras žmogus, kuriam esu daug skolingas. Tikiuosi, kad galėsiu įsitvirtinti „Cercle“ gretose taip, kaip jis tai padarė Belgijoje“, – pridūrė lietuvis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų