„Tottenham“
42 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Simone Biles | Scanpix nuotr.

Simone Biles | Scanpix nuotr.

 Keturiskart olimpinė čempionė Simone Biles dėl psichologinių problemų atsisakė tęsti komandines sportinės gimnastikos varžybas, o vėliau nedalyvavo ir daugiakovės finale. Amerikietė toliau bando treniruotis, tačiau jai vis nesiseka atlikti tų pratimų, kurie yra numatyti jos programoje. S.Biles savo sekėjams paaiškino, kad nesijaučia galinti kontroliuoti savo kūną.

„Neskiriu, kur lubos, kur grindys. Jausmas tiesiog nepaaiškinamas. Atrodo, kad negaliu kontroliuoti nė vieno savo kūno colio. Dar baisiau tau, kad ore visiškai nesiorientuoju, kur esu, ir neįsivaizduoju, kaip nusileisiu. Nežinau, ar nusileisiu ant galvos, rankų, kojų ar nugaros. Treniruotėse viskas atrodo „saugiai“ tik todėl, kad leidžiuosi ant minkštų paviršių. Tikrose varžybose tai neatrodytų taip gražiai“, - sakė S.Biles.

Amerikietė pažymėjo, kad viskas staiga pasikeitė po atrankos varžybų: „Prieš man išvykstant iš JAV to tikrai nebuvo. Visos problemos prasidėjo kitą rytą po atrankos varžybų. Tuo metu taisyklės jau nebeleido manęs pakeisti kuriai nors kitai gimnastei.“

S.Biles tikina, kad anksčiau toks jausmas ją aplankydavo laisvuosiuose pratimuose ir atraminiuose šuoliuose, tačiau dabar ji neatranda savęs ir pratimuose ant buomo bei įvairiaaukščių lygiagrečių.

S.Biles jau nusprendė nedalyvauti atraminių šuolių ir pratimų ant įvairiaaukščių lygiagrečių finale. Vis realiau, kad jos šioje olimpiadoje nebepamatysime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų