Jorge Fonseca | Scanpix nuotr.

Jorge Fonseca | Scanpix nuotr.

 Ne vieną sukrėtimą asmeniniame gyvenime atlaikęs 28-erių portugalas Jorge Fonseca Tokijo olimpiadoje iškovojo bronzos medalį.

2019 m. ir 2021 m. pasaulio čempionas dziudo svorio kategorijoje iki 100 kg pusfinalyje nusileido Pietų Korėjos atletui Cho Gu-Hamui, bet mažajame finale pranoko Kanados atstovą Shady El Nahasą. J.Fonseca iškovotą bronzą „paskyrė“ jį atstūmusiems rėmėjams.

„Šita medalį skiriu „Adidas“ ir „Puma“ vadovams, nes jie sakė, kad esu netinkamas reprezentuoti jų kompanijas. Dabar aš esu dukart pasaulio čempionas ir olimpinis prizininkas. Pasakykite man, ką aš turiu laimėti, kad „Adidas“ ir „Puma“ paremtų mane?“, - klausė J.Fonseca.

Portugalas likus metams iki Rio de Žaneiro olimpiados išgirdo negailestingą gydytojų diagnozę – limfoma. Vėžį nugalėjęs kovotojas žengė ant tatamio Rio de Žaneire, bet tada iškrito šešioliktfinalyje.

„Naujienos apie vėžį atėjo pačiu prasčiausiu momentu. Tuo metu buvau gerai pasiruošęs tiek fiziškai, tiek psichologiškai, o vėžys pradėjo griauti mano planus. Tai labai sunki liga. Turėjau ištverti labai daug, kad būčiau čia. Tokios patirtys užgrūdina. Taip, Tokijuje aš nelaimėjau aukso, bet tai manęs nepalauš. Dabar mano tikslas – auksas Paryžiuje“, - sakė J.Fonseca.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų