Viktorija Andrulytė | Vytauto Dranginio nuotr.

Viktorija Andrulytė | Vytauto Dranginio nuotr.

 Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse penktadienį savo pasirodymą moterų „Laser Radial“ buriavimo klasėje baigė lietuvė Viktorija Andrulytė.

Devintasis plaukimas lietuvei buvo nesėkmingas. Po starto ji plaukė 17-a, bet vėliau prarado labai daug pozicijų ir finišavo tik 33-ia, pralaimėjusi 3 min. 17 sek. Rio de Žaneiro olimpinei čempionei olandei Marit Bouwmeester.

Šansus patekti į dešimtuką praradusi V.Andrulytė sužibėjo savo paskutiniame – dešimtame – plaukime. Lietuvė po starto įsitaisė lyderių penketuke ir šį kartą, skirtingai nei anksčiau, ne tik tvirtai laikė savo poziciją, bet dar ir lenkė varžoves. Įpusėjus distancijai lietuvė jau buvo 4-a, o finišą pasiekė net 3-ioje pozicijoje. V.Andrulytė vos 13 sek. atsiliko nuo plaukimo nugalėtojos australės Maros Stransky, o nuo 2-ą vietą užėmusios kanadietės Sarah Douglas ją skyrė tik 4 sek.

Dešimtojo plaukimo rezultatai:

Dešimtojo plaukimo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Dešimtojo plaukimo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Per 10 plaukimų, išbraukus prasčiausią rezultatą, V.Andrulytė surinko 194 baudos balus ir Tokijo olimpiadoje užėmė 25-ą vietą tarp 44 sportininkių. Į medalių plaukimą pateko 10 geriausių buriuotojų.

Olimpiados lyderė danė Anne-Marie Rindom penktadienį plaukė labai prastai ir prarado didelę dalį turėtos persvaros. Dabar jos sąskaitoje yra 64 baudos balai. Su dane dėl aukso vis dar gali kovoti M.Bouwmeester (71), teorinių vilčių turi ir švedė Josefin Olsson (79) bei S.Douglas (82).

Į medalių plaukimą patekusios buriuotojos:

Į medalių plaukimą patekusios buriuotojos | Organizatorių nuotr.

Į medalių plaukimą patekusios buriuotojos | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų