„Tottenham“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

  Po kojos lūžio atsigaunantis airis Conoras McGregoras randa laiko „twitter“ tinkle rašinėti šlykščias žinutes. Jis savo komentarus skubiai ištrina, bet internautai vis tiek spėja juos išsaugoti.

Šį kartą airiui užkliuvo Chabibas Nurmagomedovas. Dagestanietis po airio nesėkmės Dustinui Poirier parašė, kad „gėris visada nugali blogį“. C.McGregoras apie tai pajuokauti nusprendė įtraukdamas į pokštą mirusį Ch.Nurmagomedovo tėvą.

„Covid yra gėris, o tėvas – blogis?“, - klausė C.McGregoras.

Airį apraminti bandė dagestaniečio agentas Ali Abdelazizas: „Tavo laikas irgi ateis, gali nesijaudinti.“

C.McGregoras A.Abdelazizui atkirto, kad jis mirs anksčiau už airį.

Tada airis siautė toliau: „Šuolis į „giljotiną“ nėra parvertimas. Spyrio „sugėrimas“ į koją nėra gynyba. Gydytojo sustabdyta kova nėra techninis nokautas. Žaidimas tęsiasi, kalės.“

Buvęs dvigubas UFC čempionas Danielis Cormier patikino, kad po šių žinučių iš karto paskambino savo bičiuliui Ch.Nurmagomedovui ir paklausė, kaip šis laikosi.

„Aš suprantu norą šokiruoti žmones ir priversti visus apie tai kalbėti, tačiau Conoras šį kartą tikrai peržengė ribas. Kai pamačiau tas žinutes, iš karto paskambinau Chabibui ir paklausiau, kaip jis laikosi. Chabibas baigė profesionalaus kovotojo karjerą, jis nebegali nubausti Conoro narve, todėl turi kažkaip susitvardyti po tokių žinučių. Conoro elgesys buvo nepateisinamas. Aš nesuprantu tik vieno – kodėl tiek daug žmonių vis dar jį palaiko?“, - stebėjosi D.Cormier.

Amerikietis pažymėjo, kad dažni pralaimėjimai ir sunki trauma galėjo palaužti C.McGregorą psichologiškai: „Savo laiku Conoras „purvinomis“ kalbomis išmušdavo varžovus iš vėžių ir tai svariai prisidėdavo prie jo pergalių, tačiau prieš Dustiną tai nesuveikė. Kai jis taip kalba apie Chabibo tėvą, to pateisinti negalima. Supraskite, kad Chabibui tėvas reiškė visą pasaulį, o Conoras iš to šaiposi ir dar prideda virusą, nuo kurio nukentėjo tiek daug žmonių. Man susidaro įspūdis, kad Conoras tokiomis žinutėms pats šaukiasi pagalbos. Jis turi šūsnį pinigų, turi šlovę, tačiau jo mintys kažkokios padrikos. Conorui reikia, kad kažkas jį sugrąžintų į tinkamą gyvenimo kelią.“ 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (15)
Registruoti
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų