Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney | Scanpix nuotr.

  Per porą pastarųjų dienų nemaža dalis Anglijos pamatė skandalingas 35-erių metų Wayne‘o Rooney nuotraukas jaunų moterų draugijoje.

Nuotraukose šalia W.Rooney yra matomos pikantiškai apsirengusios merginos – Tayler RyanElise Melvin ir Brooke Morgan. „The Sun“ teigimu, visoms joms tėra 21-eri metai. BBC praneša, kad W.Rooney, pamatęs pasklidusias nuotraukas, kreipėsi į savo teisininkus, o tada pranešė policijai apie paviešintas nuotraukas.

Nėra įrodymų, kad 4 sūnus su žmona Coleen auginantis W.Rooney buvo jai neištikimas, bet tam tikrų įtarimų gali kilti. Anglas turėjo problemų dėl alkoholio vartojimo ir buvo prisižadėjęs žmonai pasitaisyti, tačiau minėtose nuotraukose matosi dvi vyno taurės ir nemažai tuščių butelių. W.Rooney nemažą vakarėlio dalį apskritai buvo užmigęs, o merginos jam krėtė įvairiausias „šunybes“. Manoma, kad W.Rooney net nežinojo, kad merginos jį fotografuoja. Jis tikina nedavęs sutikimo joms viešinti nuotraukas.

„Daily Mail“ teigimu, W.Rooney iš merginų norėjo prisiteisti 10 tūkst. svarų sterlingų, tačiau policija atsisakė pradėti tyrimą, nes anglas neturėjo jokių įrodymų apie tai, kad merginos jį šantažavo.

Anglas tuomet pabandė gražiuoju susitaikyti su merginomis. Pranešama, kad dvi su juo buvusios merginos – Brooke Morgan ir Elise Melvin – sutiko atsiprašyti futbolininko ir pardavė autorines teises į nuotraukas už simbolinį 1 svaro mokestį. „Daily Mail“ skelbia, kad iki šiol W.Rooney neatsiprašė T.Ryan, kuri iki šiol turi autorines teises į savo asmenukes su W.Rooney.

Pranešama, kad šis skandalas pakenkė ne tik W.Rooney reputacijai, bet ir pačioms merginoms. Štai E.Melvin sužadėtinis Stuartas Rodgersas pareiškė nutraukęs ryšius su mergina ir atšaukęs vestuves.

Pats W.Rooney turėjo nemalonų pokalbį su „Derby County“ klubo prezidentu, bet, panašu, išsaugos trenerio postą didelių finansinių problemų turinčioje ekipoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų