Simone Biles | Scanpix nuotr.

Simone Biles | Scanpix nuotr.

 Antradienį Tokijo olimpiadoje vyko komandinės moterų sportinės gimnastikos varžybos, kuriose tradiciškai laukta įtemptos kovos dėl aukso tarp amerikiečių ir rusių.

JAV rinktinė savo sudėtyje turėjo keturiskart Rio de Žaneiro olimpinę čempionę Simonę Biles, kuri neretai pavadinama geriausia gimnaste per istoriją. Visgi, šį kartą dar vieno aukso S.Biles pridėti nepavyko.

Už atraminį šuolį S.Biles gavo tik 13.766 balo ir beveik balu atsiliko nuo rusės Lilijos Achaimovos (14.733). Kaip vėliau paaiškėjo, nerimas dėl S.Biles rezultato nebuvo be pagrindo. JAV gimnastikos federacija pranešė, kad S.Biles dėl sveikatos problemų pasitraukė iš likusių komandinių varžybų. Vėliau buvo patikslinta, kad S.Biles nepatyrė traumos, tačiau turi psichologinių problemų. Spaudos konferencijoje tai pripažino ir pati amerikietė.

Be savo žvaigždės likusi JAV rinktinė prarado manevro laisvę – likusios 3 gimnastės privalėjo startuoti visose trijose likusiose rungtyse be keitimų ir tai padarė savo. Jordan Chiles už laisvuosius pratimus gavo vos 11.700 balo, o S.Biles šioje rungtyje būtų pajėgi rinkti daugiau nei 14 balų.

Lyderės balų JAV rinktinei galiausiai ir pritrūko. Amerikietės (166.096 balo) tenkinosi sidabru, auksą iškovojo rusės (169.528), o bronzą pelnė britės (164.096).

Rusijos olimpinio komiteto gimnastams Tokijo olimpiada kol kas klostosi idealiai. Pirmadienį komandines varžybas laimėjo ir šalies vyrai (262.500), kurie po dramatiškos kovos aplenkė japonus (262.397).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų