„Tottenham“
79 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Internautų pokštai | „Twitter“ nuotr.

Internautų pokštai | „Twitter“ nuotr.

  Tokijuje vykstančiose vasaros olimpinėse žaidynėse čempionės titulo neapgynė garsioji 24-erių amerikietė Katie Ledecky. Ji 400 m plaukime laisvuoju stiliumi nesugebėjo pavyti australės Ariarne Titmus. A.Titmus nugalėjo su nauju žemyno rekordu – 3 min. 56.69 sek. K.Ledecky liko antra (3:57.36), o bronzą pelnė Azijos rekordą pagerinusi kinė Li Bingjie (4:01.08).

Po A.Titmus pergalės kameros nukrypo į jos trenerį Deaną Boxallą. Šis po savo auklėtinės visiškai pašėlo, nusiėmė kaukę, pradėjo rėkti ir tiesiog „išsitaškė“.

„Jis neretai reaguoja emocingai. Manau, kad šis auksas jam ne ką mažiau svarbus nei man. Jis irgi paaukojo daug, ilgai buvo toli nuo šeimos ir vaikų. Jis 100 proc. atsiduoda plaukimo trenerio darbui. Jei ne jis, dabar manęs čia nebūtų“, - sakė A.Titmus.

A.Titmus trenerio triumfas:

D.Boxallo triumfas greitai apskriejo pasaulį ir buvo peržiūrėtas šimtus tūkstančių kartų. Internautai nepraleido progos pajuokauti apie itin audringą australo reakciją.

Internautų pokštai:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų