„Žalgiris“ baigė savo pasirodymą Čempionų lygos atrankoje fotogalerija + VIDEO (30)

2021.07.27 21:55
„Žalgirio“ ir „Ferencvaros“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Ferencvaros“ rungtynės | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo atsakomosiose rungtynėse 1 – 3 turėjo pripažinti „Ferencvaros“ futbolininkų pranašumą, bendrame rezultate nusileido 1 – 5 ir baigė savo pasirodymą šioje atrankoje.

Myrto Uzuni 3-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vilniečiai šį kartą gynėsi prie savų vartų užtikrintai. Ovidijus Verbickas 15-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas nepakito. Saulius Mikoliūnas 23-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys dar kartą skriejo virš vartų. Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Ryanas Mmaee 43-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Ferencvaros“ į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Ovidijus Verbickas 51-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. Tomislavas Kišas 65-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė svečių komandos vartų sargas. Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ryanas Mmaee 72-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0. Eldhaji Pape Djibrilis Diawas 93-ąją minutę standartinės situacijos metu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Robertas Makas 94-ąją minutę suklaidinęs net keletą varžovų pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1.


Rungtynių eiga:

90 min. „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 3 – 1.

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“)

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“) | „Scoreboard“ statistika

90+4 min. ĮVARTIS! Robertas Makas suklaidinęs net keletą varžovų pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1.

90+3 min. ĮVARTIS! Eldhaji Pape Djibrilis Diawas standartinės situacijos metu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. 

90 min. Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės. 

80 min. Francisas Kyeremehas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai nutraukė varžovai ir sukurti pavojaus nepavyko.

72 min. ĮVARTIS! Greitos atakos smaigalyje atsidūręs Ryanas Mmaee tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino pranašumą 2:0.

65 min. Tomislavas Kišas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė svečių komandos vartų sargas.

57 min. H.Videmontas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

51 min. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Ovidijus Verbickas atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. „Ferencvaros“ per pirmąjį kėlinį įgijo minimalų pranašumą 1:0.

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“)

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Ferencvaros“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

43 min. ĮVARTIS! Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojęs Ryanas Mmaee nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Ferencvaros“ į priekį 1:0.

35 min. H.Videmontas atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir pasižymėti nepavyko.

23 min. Saulius Mikoliūnas atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys dar kartą skriejo virš vartų. 

17 min. H.Videmonto reidą į baudos aikštelę sėkmingai nutraukė varžovai ir vilniečių ekipos rengta ataka nutrūko.

15 min. Ovidijus Verbickas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš vartų ir rezultatas nepakito.

9 min. Hugo Videmontas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

3 min. Myrto Uzuni atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau vilniečiai šį kartą gynėsi prie savų vartų užtikrintai.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• „Žalgiris“ pirmose rungtynėse svečiuose 0 – 2 turėjo pripažinti „Ferencvaros“ futbolininkų pranašumą.

• „Ferencvaros" yra populiariausias ir tituluočiausias Vengrijos sporto klubas. Jame yra įvairių sporto šakų atstovų, tačiau neabejotinai žinomiausia yra futbolo komanda.

• Pastarieji treji metai yra vieni iš sėkmingiausių klubo istorijoje – „Ferencváros“ šalies čempionu tapo triskart iš eilės. 2020-21 metų sezone komanda praktiškai neturėjo lygių pralaimėjo tik kartą ir artimiausius varžovus aplenkė net 20 taškų.

• „Ferencvaros“ praėjusiame sezone pateko į UEFA Čempionų lygos grupių etapą, kuriame varžėsi su tokiais futbolo grandais, kaip: „Juventus“, „Barcelona“ ir Kijevo „Dinamo“.


Trenerių ir žaidėjų komentarai: 

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris:

„Pirmose rungtynėse matėme ir daug žiūrovų stadione. Tai šiuo sunkiu COVID pandemijos laikotarpiu padarė įtaką ir žaidimui. Kalbu apie tai todėl, kad namų rungtynėse jau turėsime savo aistruolių palaikymą. Žinome, kaip viskas buvo rungtynėse su „Linfield“. Tai mums davė su papildomų jėgų. Žaidėjai jau žino iš varžovus – nebe iš analizių ir kalbų, o iš veiksmo žaidime. Tos klaidos, kurias darėme, jas išanalizavome, nustatėme, ir ėmėmės veiksmų, kad jų nekartotume. Jos nebuvo būdingos tiems žaidėjams, kurie klydo. Pagal turimus pliusus ruošiame savo žaidimą dvikovai ir siekiame priversti varžovus daugiau gintis. Mums reikės atakuoti, bet atakuoti protingai."

Mantas Kuklys, „Žalgirio“ komandos saugas:

„Žinoma, kad jaučiasi, jog tai yra aukšto lygio komanda. Ne veltui jie žaidžia kartu ne vienerius metus, praeitais metais žaidė ir Čempionų lygos grupių etape prieš tokias komandas kaip „Juventus“ ar „Barcelona“. Tikrai stiprus varžovas. Manau, kad reikės bandyti nuo pirmų minučių spausti varžovus ir siekti pelnyti greitą įvartį.“


Komandų forma:  

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (30)
Registruoti
Anoniminiai (30)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų