„Tottenham“
73 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Johnas Terry | Scanpix nuotr.

Johnas Terry | Scanpix nuotr.

 Birmingamo „Aston Villos“ klube trejus metus trenerio asistento poste praleidęs buvęs garsus futbolininkas Johnas Terry pranešė, kad palieka komandą.

„Man buvo didelė garbė pastaruosius trejus metus dirbti „Aston Vilos“ trenerių štabe, bet jaučiu, kad dabar atėjo laikas priimti labai sunkų sprendimą ir palikti klubą. Noriu su komanda ir visais darbuotojais atsisveikinti kaip įmanoma pagarbiau, todėl supratau, kad negaliu pradėti dar vieno sezono, kurio galbūt ir nebūčiau baigęs. Dabar mano planuose – laikas su šeima. Vėliau būsiu pasirengęs toliau tobulėti kaip treneris. Neatsisakau savo ambicijos tapti vyriausiuoju treneriu. Tikiuosi, kad pasitaikius tinkamai progai, galėsiu įgyvendinti šį tikslą“, - sakė J.Terry.

Asistentą praradęs „Aston Villos“ vyriausiasis treneris Deanas Smithas neslėpė nusivylimo: „Liūdna, bet aš Johno sprendimą gerbiu ir jį suprantu. Johnas per keletą pastarųjų metų labai svariai prisidėjo prie sėkmingo komandai periodo. Man net nekyla abejonių, kad Johnas ateityje taps aukščiausios klasės vyriausiuoju treneriu ir aš jam linkiu sėkmės.“

„Sky Sports News“ teigimu, šiuo metu J.Terry neturi pasiūlymų dirbti vyriausiuoju treneriu, tuo tarpu „Aston Villa“ naujo asistento irgi neskubės ieškoti, nes šiame poste jau turi Craigą Shakespeare‘ą bei Richard O‘Kelly.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų