„Tottenham“
Pertrauka
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Wayne'as Rooney su merginomis | Scanpix nuotr.

Wayne'as Rooney su merginomis | Scanpix nuotr.

 Per porą pastarųjų dienų nemaža dalis Anglijos pamatė skandalingas 35-erių metų Wayne‘o Rooney nuotraukas jaunų moterų draugijoje.

Nuotraukose šalia W.Rooney yra matomos pikantiškai apsirengusios merginos – Tayler Ryan, Elise Melvin ir Brooke Morgan. „The Sun“ teigimu, visoms joms tėra 21-eri metai. BBC praneša, kad W.Rooney, pamatęs pasklidusias nuotraukas, kreipėsi į savo teisininkus, o tada pranešė policijai apie paviešintas nuotraukas.

Nėra įrodymų, kad 4 sūnus su žmona Coleen auginantis W.Rooney buvo jai neištikimas, bet tam tikrų įtarimų gali kilti. Anglas turėjo problemų dėl alkoholio vartojimo ir buvo prisižadėjęs žmonai pasitaisyti, tačiau minėtose nuotraukose matosi dvi vyno taurės ir nemažai tuščių butelių. W.Rooney nemažą vakarėlio dalį apskritai buvo užmigęs, o merginos jam krėtė įvairiausias „šunybes“. Manoma, kad W.Rooney net nežinojo, kad merginos jį fotografuoja. Jis tikina nedavęs sutikimo joms viešinti nuotraukas.

T.Ryan mama Angela „The Sun“ portalui nusistebėjo, kodėl W.Rooney nusprendė šėlti su tokiomis jaunomis merginomis: „Merginoms tik 21-eri, o jam jau beveik 40. Jis pats jas pasikvietė. Atsiuntė savo apsauginį, kad šis pakviestų merginas. Visa ši situacija merginoms labai sudėtinga, jos lieja ašaras. Tayler yra gera mergina iš geros šeimos. Keldamos tas nuotraukas jos tik norėjo pajuokauti, bet aš joms pasakiau, kad tai buvo labai kvaila idėja. Man ir liūdna, ir pikta dėl jų, nes jos pasielgė visiškai neapgalvotai.“

W.Rooney visai neseniai baigė futbolininko karjerą ir šiuo metu dirba „Derby County“ treneriu. Anglas dabar ruošia komandą „Championship“ pirmenybėms.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (19)
Registruoti
Anoniminiai (19)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų