Kristianas Blummenfeltas | Scanpix nuotr.

Kristianas Blummenfeltas | Scanpix nuotr.

 Pirmadienį Tokijo olimpinėse vasaros žaidynėse vyrų triatloną laimėjo Norvegijos atstovas 27-erių metų Kristianas Blummenfeltas (1:45:04), sidabras atiteko britui Alexui Yee, o bronza – Naujosios Zelandijos atstovui Haydenui Wilde. K.Blummenfeltas tapo pirmuoju norvegu, laimėjusiu triatlono varžybas olimpiadoje. Prieš penkerius metus Rio de Žaneire jis buvo 13-as.

Triatloną vyrai pradėjo nuo 1,5 km plaukimo. Tada jie sėdo ant dviračio ir važiavo 40 km. Galiausiai triatloną užbaigė 10 km bėgimas.

Tokijuje tvyrantis 30 laipsnių karštis ir didelė drėgmė išsunkė ne vieno sportininko jėgas. Net ir K.Blummenfeltas po finišo pasijautė prastai ir apsivėmė. Norvego sveikata susirūpinę organizatoriai pasodino jį į vežimėlį, kur norvegas po truputį atgavo jėgas.

Kristianas Blummenfeltas | Organizatorių nuotr.

Kristianas Blummenfeltas | Organizatorių nuotr.

Įdomu tai, kad K.Blummenfeltas po finišo sakė norėjęs, kad trasoje būtų dar karščiau: „Mūsų komanda geriausiai pasaulyje geba pasiruošti lenktynėms esant dideliam karščiui, todėl buvome kiek nusivylę, kad temperatūra nebuvo tokia aukšta, kokios tikėjomės. Apie šitas lenktynes galvojau ne vienerius metus. Esu atostogavęs Japonijoje ir jau tada pasakiau, kad mano tikslas bus laimėti čia olimpinį auksą. Žinojau, kad neturiu tokio gero sprinto kaip pagrindiniai mano varžovai, todėl supratau, kad privalau nuo jų atitrūkti ankščiau, pasinaudoti savo ištverme ir taip iškovoti auksą.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų