Toharas Butbulas | Scanpix nuotr.

Toharas Butbulas | Scanpix nuotr.

 Olimpinėse vyrų dziudo svorio kategorijos iki 73 kg varžybose dar prieš keletą dienų atsisakė kovoti alžyrietis Fethi Nourine.

Pirmajame rate F.Nourine turėjo susikauti su Mohamedu Abdalarasoolu iš Sudano. Šios kovos laimėtojo antrajame rate būtų laukęs Izraelio sportininkas Toharas Butbulas. Teigiama, kad dėl šios priežasties F.Nourine ir pasitraukė iš olimpiados, nes nenorėjo kovoti su sportininku iš Izraelio.

„Palestinos klausimas yra daug svarbesnis už sporto varžybas“, - po savo pasitraukimo rėžė F.Nourine, kurį tarptautinė dziudo federacija (IJF) suspendavo neribotam laikotarpiui.

M.Abdalarasoolas be kovos pateko į antrąjį ratą, pasisvėrė ir turėjo susitikti su T.Butbulu. Visgi, prieš kovą pranešta, kad ir sudanietis atsisakė dalyvauti olimpiadoje. Sudano olimpinis komitetas šios situacijos nepakomentavo, o IJF irgi nepateikė priežasties, kodėl sudanietis atsisakė kovoti paskutinę akimirką. Kol kas nežinoma, ar tai susiję su politika.

Be kovos į aštuntfinalį patekęs T.Butbulas vėliau laimėjo vieną kovą, tačiau tada patyrė dvi nesėkmes ir nesugebėjo iškovoti medalio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų