Naujasis „Džiugo“ generalinis rėmėjas – „ORLEN Lietuva“ (5)

2021.07.26 13:59
Telšių „Džiugas“ | Organizatorių nuotr.

Telšių „Džiugas“ | Organizatorių nuotr.

Telšių „Džiugas“ turi naują generalinį rėmėją – juo tapo viena didžiausių šalies bendrovių AB „ORLEN Lietuva“.

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ valdo vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą Būtingėje. Netoli Mažeikių įsikūrusi bendrovė yra viena iš didžiausias pajamas gaunančių, daugiausiai mokesčių sumokančių ir produkcijos eksportuojančių Lietuvos strateginių įmonių. Taip pat bendrovė yra viena didžiausių regiono darbdavių. Šiuo metu bendrovėje dirba beveik 1500 darbuotojų, dar 4500 darbo vietų sukuriama aptarnaujančiose paslaugų ir subrangos įmonėse.

Pasak „Džiugo“ vadovo Martyno Armalio, visa klubo bendruomenė nuoširdžiai džiaugiasi šios partnerystės pradžia. „Nuo pat klubo pradžios atkakliai dirbome ir nuėjome ilgą kelią, o AB „ORLEN Lietuva“ parodytas pasitikėjimas ir generalinio rėmėjo vardas – tarsi tikra sėkmės istorija. Kartu suvokiame, jog mums, kaip augančiam klubui, AB „ORLEN Lietuva“ prisijungimas į partnerių gretas yra ne tik malonus pasiekimas, bet ir įsipareigojimas dirbti dar atkakliau siekiant klubą pakelti į dar aukštesnį lygį. Nuo pat pirmųjų akimirkų jaučiame naujojo partnerio darbuotojų profesionalumą, patirtį, socialiai atsakingą požiūrį, spėjome apsikeisti ir originaliomis idėjomis, kurias kartu sieksime įgyvendinti. O pats, kaip klubo vadovas, asmeniškai tikiu, kad partnerystė gyvuos ne vienerius metus, bus įgyvendinta daug prasmingų projektų bei, galbūt, vieną dieną, kartu pasieksime ir Europos taurių turnyrų atrankas.

Už šią iniciatyvą ir pagalbą klubas yra dėkingas Telšių rajono savivaldybės merui Kęstučiui Gusarovui, kurio dėka dar 2019 metais buvome maloniai priimti pirmajame susitikime su AB „ORLEN Lietuva“ generaliniu direktoriumi Michał Rudnicki. Ne mažiau svarbi ir mums ypatingai maloni detalė yra ta, kad visi galime susikalbėti mūsų gimtąją žemaičių tarme, nes p. Michał labai domisi istorija. Todėl, manau, jog žemaitiškas ryšys mus dar labiau vienys ir kartu būsime stipresni visose srityse.“

AB „ORLEN Lietuva“ logotipas jau spėjo papuošti ir „Džiugo“ rungtynių marškinėlius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų