„Pacers“
III kėlinys, 2 min.
54
:
49
Atsinaujins po sek
„Celtics“
Moterų rankinis | hcgarliava.lt nuotr.

Moterų rankinis | hcgarliava.lt nuotr.

Šeštadienį sužaistose trečiose Lietuvos moterų rankinio čempionato finalo serijos rungtynėse Kauno „ACME-Žalgiris“ namuose 35:26 (15:16) nugalėjo Kauno raj. „HC Garliavos-SM“ ekipą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2:1.

Puikiai „ACME-Žalgirio“ komandos vartus gynė vartininkė Vita Urbonaitė, naudingai ir patikimai sužaidė kauniečių krašto žaidėjos Justina Balzarevičiūtė bei Audinga Kniubaitė , pelniusios atitinkamai 7 ir 10

įvarčių, ir suprantama ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis nulėmė „ACME-Žalgirio" ekipos pergalę",- po rungtynių sakė dvikovos inspektorius Grigorijus Gutermanas.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Garliavoje.

„ACME-Žalgiris“: Audinga Kniubaitė 10 įvarčių, Justina Balzarevičiūtė ir Gabija Vidūnaitė po 7, Lina Abramauskaitė 6, Jusina Darulytė 3, Dovilė Ilčiukaitė 2.

„HC Garliava-SM“: Diana Šatkauskaitė 9, Daiva Būtėnaitė 6, Jurgita Daugėlaitė ir Indrė Mockevičiūtė po 4, Monika Kairytė 3.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141