Vergilas Ortizas jaunesnysis | Instagram.com nuotr

Vergilas Ortizas jaunesnysis | Instagram.com nuotr

 33-ejų lietuvis Egidijus Kavaliauskas (22-1-1, 18 nokautų) rugpjūčio 14 d. (ankstyvą rugpjūčio 15 d. rytą Lietuvos laiku) surems pirštines su kylančia JAV žvaigžde – 23-ejų Vergilu Ortizu jaunesniuoju (17-0, 17 nokautų). Būtent V.Ortizas dabar yra WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitingo lyderis, todėl kovos laimėtojas turėtų tapti kitu eilėje į titulinę kovą su amerikiečiu Terence‘u Crafwordu.

WBO neseniai pranešė, kad T.Crawfordas diržą ginti privalės prieš amerikietį Shawną Porterį, kuris organizacijos reitinge yra antras. Tai kiek nustebino bokso sirgalius, mat reitinge lyderiauja būtent V.Ortizas jaunesnysis, tačiau jam kol kas niekas nedavė titulinės kovos. Pasigirdo kalbos, kad V.Ortizas galbūt vengia kovos su T.Crawfordu. Tokių komentarų neapsikentęs boksininkas atsakė visiems kritikams.

„Jei nugalėsiu Kavaliauską, tada mielai susikausiu su Crawfordu ar bet kuo kitu, ką man paskirs „Golden Boy Promotions“ agentūra. Tik primenu, kad Crawfordas pats man siūlė visų pirma susikauti su Kavaliausku, ką aš ir darau“, - rašė V.Ortizas jaunesnysis.

Tą patį pažymėjo ir kovų organizatorius Roberto Diazas: „Pasakysiu jums aiškiai – Vergilas niekada nėra atsisakęs kovoti su niekuo, netgi priešingai – jis nori kautis su visais. Kai jis bus pasiruošęs ir ateis tam tinkamas laikas, tada jis susikaus su Crawfordu ir nugalės jį, kaip ir visus kitus savo varžovus. Dabar visa koncentracija į kovą su „nuožmiąja mašina“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų