Rachael Ostovich ir Paige VanZant | „Twitter“ nuotr.

Rachael Ostovich ir Paige VanZant | „Twitter“ nuotr.

 Ankstyvą šio šeštadienio rytą Lietuvos laiku Tampoje (JAV) buvo surengtas „BKFC 19“ kovų be pirštinių turnyras. Jį vainikavo intriguojanti kova tarp 27-erių amerikietės Paige VanZant ir BKFC debiutantės 30-metės amerikietės Rachael Ostovich.

R.Ostovich nuo pirmojo raundo pasižymėjo stipresniais smūgiais ir naudojosi jėgos pranašumu. Varžovės jėgą pajautusi P.VanZant, bandė kiek pakeisti taktiką. Ji antrajame raunde daugiau ėmė naudoti „jabus“ ir kovojo iš distancijos.

Trečiajame raunde R.Ostovich susigrąžino iniciatyvą. Į kiekvieną P.VanZant „jabą“ varžovė atsakydavo dešinės rankos kontratakuojančiais smūgiais. Tai išmušė P.VanZant iš vėžių ir ji ėmė vis labiau atsilikti nuo R.Ostovich teisėjų kortelėse. Ketvirtajame raunde R.Ostovich atliko geriausią kovos smūgį ir vos nepribaigė P.VanZant. Ši atsilaikė, bet penktajame raunde, net ir turėdama didelį deficitą, dažniausiai kovojo iš distancijos ir prie nokauto nepriartėjo.

Visi teisėjai po 5 raundų atidavė pergalę R.Ostovich – 49:46, 48:47, 48:47. Panašu, kad P.VanZant toks sprendimas gerokai suerzino. Ji, vos išgirdusi kovos rezultatą, pasielgė nepagarbiai: apsisuko ir išėjo iš ringo, net nepaspausdama varžovei rankos.

R.Ostovich tai – savotiškas revanšas prieš P.VanZant. 2019 m. jos pagal MMA taisykles kovėsi UFC narve. Tada P.VanZant antrajame raunde laimėjo kovą rankos laužimo veiksmu. P.VanZant tai ir yra vienintelė pergalė nuo 2016 m. rugpjūčio 28 d. R.Ostovich pergalių neturėjo nuo 2017 m. gruodžio.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų