Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius | Kipro Štreimikio nuotr.

Saulius Ritter ir Aurimas Adomavičius | Kipro Štreimikio nuotr.

 Ankstų šeštadienio rytą Japonijos laiku Tokijo olimpiadoje į Jūrų miško kanalą sugrįžo Lietuvos porinė dvivietė valtis su Sauliumi Ritter ir Aurimu Adomavičiumi.

Penktadienį ne itin sėkmingai startavę lietuviai, šiandien 2000 m distancijoje paguodos plaukime turėjo aplenkti bent vieną varžovą, kad patektų į pusfinalį. S.Ritter ir A.Adomavičių pirmą distancijos dalį plaukė paskutiniai, tačiau tada spurtavo ir kartu su Airijos bei Vokitijos atstovais paliko Čekijos įgulą už nugaros.

Galiausiai S.Ritter ir A.Adomavičius porinių dviviečių 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 27.36 sek., užėmė antrą vietą ir iškovojo vieną iš trijų likusių kelialapių į pusfinalį.

Geriausią laiką parodė Vokitijos įgula, kuri distanciją įveikė per 6 min. 26.64 sek.

Vakar vykusioje atrankoje lietuviai distanciją įveikė per 6 min. 23.08 sek. ir savo plaukime liko ketvirti.

Vyrų porinių dviviečių valčio pusfinalio plaukimai numatomi liepos 25-ą dieną.

Primename, kad vienvietę valtį irkluojan tis Mindaugas Griškonis tiesiogiai pateko į kitą atrankos etapą, porinę dvivietę valtį irkluojančios Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė – į pusfinalį, o porinė keturvietė įgula liepos 25-ą dalyvaus paguodos plaukime.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų