Oksana Čusovitina | Scanpix nuotr.

Oksana Čusovitina | Scanpix nuotr.

 Sportininkės gimnastikos legenda 46-erių Oksana Čusovitina atvyko dalyvauti savo aštuntose (!) vasaros olimpinėse žaidynėse ir tikėjosi nešti Uzbekistano vėliavą atidarymo ceremonijoje.

Visgi, likus vos kelioms valandoms iki ceremonijos pradžios Uzbekistano olimpinis komitetas nusprendė pakeisti savo sprendimą. Vietoj O.Čusovitinos ir boksininko Bobo-Usmono Baturovo vėliavą patikėta nešti kitam boksininkui Bachodirui Jalolovui ir taekvondo kovotojai Nigorai Tursunkulovai.

O.Čusovitiną šis sprendimas pribloškė. Ji „Sputnik Uzbekistan“ kanalui išsakė, ką galvoja: „Niekas man nepaaiškino, kodėl iš manęs buvo atimta teisė nešti vėliavą. Jie man tik pasakė, kad aš neisiu ir viskas. Tai labai „kerta“ per motyvaciją. Taip elgtis negalima. Juk viską buvo galima žmogiškai paaiškinti.“

O.Čusovitina dar 1992 m. tapo Barselonos olimpine čempione, 2003 m. ji, atstovaudama Uzbekistanui, laimėjo pasaulio čempionatą, vėliau ji pradėjo ginti Vokietijos garbę ir 2008 m. laimėjo olimpinį sidabrą. Nuo 2013 m. ji vėl atstovauja Uzbekistanui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų