Erikas Golubovskis ir Wladimiras Holodenko | Instagram.com nuotr

Erikas Golubovskis ir Wladimiras Holodenko | Instagram.com nuotr

 Praėjusį šeštadienį Vokietijoje surengtas „MMA Live 8“ kovinio sporto turnyras, kuriame kovėsi 20-metis lietuvis Erikas Golubovskis (6-0-1).

Vidutinio svorio kategorijos kovoje lietuvis susitiko su vokiečiu Wladimiru Holodenko (1-0-1). E.Golubovskis dominavo nemažą kovos dalį, buvo užsiėmęs idealią poziciją parteryje ir gerokai sumaitojo varžovo veidą, tačiau pergalės vis tiek negavo. Teisėjų nuomonės po kovos išsiskyrė, o daugelis iš jų pergalę atidavė W.Holodenko.

Pilnas kovos įrašas:

Erikas Golubovskis vs Wladimir Holodenko pilnas kovos įrašas

Posted by Alfredas Lifšicas on Tuesday, July 20, 2021

Po abejotino sprendimo buvo pateiktas protestas. Vyriausiasis turnyro prižiūrėtojas, nagrinėdamas teisėjų korteles, pastebėjo, kad trečiasis teisėjas neaiškiai surašė antrojo raundo balus. Po pokalbio su teisėju buvo išsiaiškinta, kad jis tame raunde įžvelgė E.Golubovskio pranašumą (10:9), bet tai buvo neaiškiai parašyta ir suklaidino rezultatų skaičiuotoją.

Išsiaiškinus šią klaidą, buvo pakeistas galutinis kovos rezultatas. Vietoj lietuvio pralaimėjimo teisėjų sprendimu paskelbtos lygiosios – 27:28, 28:27, 28:28.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų