Marius Adamonis | Organizatorių nuotr.

Marius Adamonis | Organizatorių nuotr.

 Romos „Lazio“ klubui vis dar priklausantis vartininkas Marius Adamonis naujajam sezonui ruošiasi būtent su Romos klubu.

Nors „Lazio“ gretose M.Adamonis yra trečiasis pasirinkimas, lietuvis pabrėžė, kiek daug jis mokosi šios vasaros priešsezoninėje treniruočių stovykloje iš kitų komandos vartininkų.

„Ši treniruočių stovykla yra labai sunki ir su ponu Grigioni darbas visada yra sunkus. Pirmosios draugiškos rungtynės praėjo gerai ir svarbu tai, kad mes išlaikėme taktiką, prie kurios dirbame kiekvieną dieną. Puikiai sekėsi ir man pačiam, dukart blokavau smūgius“, – Italijos radijui sakė M.Adamonis.

„Treneris Massimo Nensi yra didelis vardas ir mes su juo labai gerai bendradarbiaujame. Jis dirbo kai kuriuose geriausiuose Europos klubuose, tad labai puiku treniruotis su juo. Tuo metu Adalberto Grigioni pažįstu jau penkerius metus ir nors su juo dirbti galėjau ne visada, bet jis mane labai gerai pažįsta“, – apie darbą su vartininkų treneriais kalbėjo lietuvis.

Praėjusį sezoną M.Adamonis buvo paskolintas „Serie B“ lygos klubui „Salernitana“, bet jo gretose M.Adamonis buvo antrasis pasirinkimas ir buvo paliktas už patyrusio slovėno Vido Beleco nugaros.

Visgi, tris kartus lietuvis buvo išleistas į aikštę „Serie B“ lygoje ir per tas rungtynes M.Adamonis visus tris kartus išlaikė sausus vartus. Taip jis prisidėjo prie to, kad „Salernitana“ patektų į „Serie A“ lygą, bet M.Adamonis dar nežino, kur žais ateinantį sezoną ir dėl jo ateities sprendimą priims „Lazio“ klubas, su kuriuo M.Adamonis turi dar metus galiojantį kontraktą.

„Nežinau kokia bus mano ateitis kitais metais. Jūs turite paklausti klubo. Aš labai gerai sutariau su „Salernitana“, tai buvo puiki komanda, turėjau galimybę sužaisti keletą rungtynių ir buvau tam pasirengęs. Tikslas buvo pasiekti „Serie A“ ir mes jį įgyvendinome“, – pridūrė vartininkas.

Galiausiai M.Adamonis aptarė savo augimą ir kaip žaidėjas, ir kaip vyras.

„Kaip vyras jaučiuosi labai subrendęs. Vedžiau ir ruošiuosi tapti tėvu. Jaučiuosi toks pat senas kaip Pepe Reina. Aš daug ko mokausi iš Reinos ir Thomo Strakoškos. Iš jų galiu išmokti visko -judesių, technikos, mąstymo. Aš vis dar turiu pagerinti greitį ir daug dirbti su savo technika“, – užbaigė M.Adamonis.

24-erių M.Adamonis „Lazio“ komandai priklauso nuo 2016 metų vasaros, bet pagrindinėje komandoje taip ir nėra debiutavęs.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų