Ryanas Giggsas | Scanpix nuotr.

Ryanas Giggsas | Scanpix nuotr.

 Legendinis Velso futbolininkas ir rinktinės treneris Ryanas Giggsas stojo prieš teismą ir dar kartą paneigė jam mestus kaltinimus buvusios merginos užpuolimu.

Teigiama, kad buvusi R.Giggso širdies draugė Kate Greville kaltino velsietį neištikimybe ir norėjo nutraukti su juo santykius. R.Giggsui tai nepatiko ir jis neva viešbutyje užpuolė buvusią merginą. Teigiama, kad velsietis spyrė moteriai į nugarą, o tada ją nuogą išmetė iš viešbučio kambario, tuo pačiu išmesdamas ir krepšį su jos daiktais.

Ieškinyje taip pat rašoma, kad R.Giggsas nekviečiamas ateidavo į merginos namus, darbo vietą ir sporto salę. Teigiama, kad velsietis po minėto incidento viešbutyje nenurimo ir praėjusių metų lapkritį galva trenkė Kate ir dar užpuolė jos seserį Emmą. Taip pat įtariama, kad R.Giggsas grasino visiems K.Greville draugams ir darbdaviui papasakoti visas jų intymaus gyvenimo detales.

Teismo nuosprendį R.Giggsas turėtų išgirsti tik 2022 m. sausį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų