„Tottenham“
90+1 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Po Conoro McGregoro nesėkmės prieš Dustiną Poirier ir kojos lūžio netyla kalbos apie tai, kad airis galėjo patirti traumą dar prieš kovos pradžią. Tokias kalbas pakurstė pats C.McGregoras.

„Aš buvau sužeistas dar prieš eidamas į kovą. Žmonės manęs klausinėja, kada man lūžo koja. Kuriuo metu? Paklauskite Dana White‘o, paklauskite UFC ar daktaro Davidsono, pagrindinio UFC mediko. Jie žino. Dar prieš patekdamas į narvą aš turėjau stresinį kojos lūžį. Buvo diskutuojama apie visko nutraukimą, nes turėjau sparingus be blauzdų pagalvėlių ir be jų atlikinėjau spyrius. Pataikiau kelis kartus į kelį, todėl blauzdikaulyje, virš kulkšnies, turėjau kelis stresinius lūžius. Taip pat dėl ilgų metų kovojimo turėjau problemų su kulkšnimi. Apsivyniodavau kulkšnį kiekvieną treniruočių sesiją ir darydavau treniruotes net ir su skausmu – aš vis tiek nenustosiu treniruotis“, - sakė C.McGregoras.

Į šiuos C.McGregoro pasisakymus sureagavo su legendiniu treneriu Teddy Atlasu bendravęs D.Poirier.

„Tai psichologinio silpnumo požymis. Tai tiesiog pasiteisinimų ieškojimas. Tiesą pasakius, labai nesidomiu tuo, ką jis kalba po kovos, nes dabar leidžiu laiką su šeima. Aš žinau, kad viską tinkamai atlikau treniruočių stovykloje, vėliau narve padariau savo darbą ir laimėjau kovą. Kad ir ką kalbėtų Conoras ar bet kas kitas, niekas nepakeis to fakto, kad aš laimėjau kovą ir esu pirmas reitinge“, - sakė D.Poirier.

Amerikietis pažymėjo narve pamatęs tą patį C.McGregoro žvilgsnį kaip ir antroje jų kovoje Abu Dabyje: „Labai lengva pastebėti, kaip Conoras reaguoja, kai yra sužeistas. Pamačiau tą patį jo žvilgsnį kaip ir kovoje Abu Dabyje. Aš jį sužeidžiau dar prieš jo perėjimą į klinčą. Jei jis nebūtų manęs apsikabinęs, tai turbūt būčiau viską greitai užbaigęs. Mačiau tą sužeisto Conoro žvilgsnį ir žinojau, kad buvau per 1-2 smūgius nuo jo pasiuntimo bent į nokdauną.“

„Conoro pasiteisinimai po kovos jau tampa jo vizitine kortele. Po antrosios mūsų kovos jis irgi prigalvojo visokių pasiteisinimų, kad ruošėsi kovai su Manny Pacquiao, todėl tobulino bokso, o ne MMA įgūdžius ir t.t. Jei turi normalią treniruočių stovyklą, tai sužeidimų tikrai neišvengsi. Visada į kovą eisi turėdamas kokią nors mikro traumą. Tai, ką Conoras darė narve, buvo labai keista. Jis spardė man į kelį. Kaulas į kaulą. Jis tuos spyrius atlikinėjo be jokių kombinacijų, tiesiog sugalvodavo ir spirdavo. Techniškesni kovotojai prieš spyrį dar atlieka kokį smūgį rankomis, kad pabandytų suklaidinti varžovą, o čia nebuvo nieko. Jis tiesiog spardė man į kelį. Nežinau, ką jis ir jo treneriai mąstė. Gal jis buvo įsikalęs į galvą, kad privalo įrodyti visiems, jog spardyti galiu ne tik aš, bet ir jis, ypač po to, kai sumaitojau jo koją praeitoje kovoje“, - stebėjosi D.Poirier.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų