Akvilė Paražinskaitė | Sauliaus Čirbos nuotr.

Tunise vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre savo pasirodymą dvejetų varžybose tęsia 24-erių lietuvė Akvilė Paražinskaitė.

Penktadienį pusfinalyje lietuvė su prancūze Tiphanie Fiquet vos per 52 minutes 6:3, 6:1 nugalėjo Prancūzijos tenisininkių porą – Aubanę Droguet ir Giulią Morlet. Prancūzės nerealizavo vienintelio turėto „break poino“, o A.Paražinskaitė su T.Fiquet laimėjo 3 varžovių padavimų serijas.

A.Paražinskaitė ir T.Fiquet jau užsitikrino 515 JAV dolerių ir po 6 WTA dvejetų reitingo taškus. Finale jos žais turnyro favoritėmis – kroate Mariana Dražič ir JAV atstove Anastasija Nefedova.

Sportas.lt primena, kad vienetų varžybose A.Paražinskaitė įveikė kvalifikaciją, o pagrindinio etapo starte po 3 valandų 11 minučių kovos 6:3, 3:6, 2:6 pralaimėjo pirmajai turnyro raketei A.Nefedovai (WTA-568) iš JAV. A.Paražinskaitė Tunise pelnė 1 WTA vienetų reitingo tašką ir 147 JAV dolerius.

ITF serijos moterų teniso turnyro Tunise prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.