TenisoNamai.lt turnyras | Michailo Levino nuotr.

TenisoNamai.lt turnyras | Michailo Levino nuotr.

 Savaitgalį Palangoje daugiau nei 100 tenisininkų kovėsi dėl pirmą kartą šiame Lietuvos kurorte didžiausios tenisininkų platformos ir turnyrų organizatoriaus TenisoNamai.lt surengto turnyro prizų. Tris dienas trukusiame turnyre nugalėtojai paaiškėjo net penkiuose divizionuose – dvejuose vyrų dvejetų ir trijuose mišrių dvejetų.

Vytautas Bartulis, projekto TenisoNamai.lt vadovas, sako, kad šis turnyras Palangoje yra antrasis TenisoNamai.lt žingsnis į Lietuvos pajūrį – pavasarį čia buvo duotas startas ir tęstinėms Vakarų Lietuvos teniso lygos varžyboms.

„Lietuvos pajūris, o ypač Palanga, vasarą yra ideali vieta įvairiausiems teniso turnyrams. Čia gerai išvystyta šio sporto infrastruktūra, yra daug aikštynų. Smagu ir tai, kad į Palangą vasarą atvyksta žmonės iš pačių įvairiausių Lietuvos vietų. Tai gerokai išplėtė ir mūsų turnyro dalyvių geografiją, o tai įdomu ir žaidėjams – atsiranda galimybė išbandyti jėgas su priešininkais, gyvenančiais ir žaidžiančiais visiškai kitose Lietuvos vietose. Žodžiu, esu tikras, kad šis mūsų turnyras Palangoje tikrai taps nuolatine vasaros pramoga“, – pasakoja V. Bartulis.

Ir nors šį kartą į Palangoje vykusį turnyrą daugiausiai dalyvių sugužėjo iš Vilniaus, lemiamose vyrų dvejetų turnyrų kovose vilniečiams teko pripažinti varžovų iš kitų Lietuvos vietų pranašumą.

Saulius Pauža ir Arūnas Zilnys | Michailo Levino nuotr.

Saulius Pauža ir Arūnas Zilnys | Michailo Levino nuotr.

Vyrų Top diviziono finale kaunietis Saulius Pauža ir palangiškis Arūnas Zilnys 6:4, 5:7, 10:4 įveikė vilniečius Tomą Bagdanskį ir Mantą Mikalopą.

Ne mažiau įtemptas buvo ir lemiamas vyrų antrojo diviziono susitikimas, po kurio rankas į viršų kėlė šilutiškiai Tomas Štakas ir Rimas Ubartas. Finale jie 6:2, 4:6, 10:4 nugalėjo Raimondą Antropiką iš Palangos ir Andrių Morkūną iš Vilniaus.

Stipriausio mišrių dvejetų diviziono čempionais tapo Laura Krasauskienė ir Povilas Stonkus. Antrame mišrių dvejetų pogrupyje niekas neprilygo Martynai Kilčiauskaitei ir Gediminui Nutautui, o trečiame – Wirginijai Misiukanis ir Tomui Peleckui.

TenisoNamai.lt taurės turnyras Palangoje vienu metu vyko trijuose miesto aikštynuose – centriniame, Vanagupės ir Pušyno.

Rugsėjo 10-12 d. TenisoNamai.lt teniso mėgėjus jau kvies į Druskininkus, kur vyks vyrų, moterų ir mišrių dvejetų turnyrai.

Projektas TenisoNamai.lt yra didžiausia mėgėjų turnyrus organizuojanti interneto platforma Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 10 metų. Platforma jungia daugiau nei 3 tūkstančius teniso mėgėjų, nuolat dalyvaujančių įvairiuose turnyruose visoje Lietuvoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų