„Tottenham“
60 min.
0
:
2
Atsinaujins po sek
„Chelsea“
Olimpinis kaimelis | Scanpix nuotr.

Olimpinis kaimelis | Scanpix nuotr.

 „Championat“ praneša, kad Tokijo olimpiniame kaimelyje įsikūrę rusų sportininkai jau pateikė ne vieną skundą žaidynių organizatoriams dėl įvairių trūkumų.

Rusijos žiniasklaidos teigimu, kai kurie sportininkai kambariuose pasigedo televizorių, šaldytų ir net tualetų. Vienas iš atletų pažymėjo, kad pasijautė tarsi viduramžių Japonijoje.

Rusijos olimpinio komiteto vadovas Stanislavas Pozdniakovas patvirtino, kad pirmąją dieną kaimelyje sportininkai turėjo nemažai nusiskundimų, bet japonai į juos labai greitai sureagavo.

„Mūsų sportininkai apgyvendinti vienoje gražiausių olimpinio kaimelio vietų. Kalbant apie įsikūrimą, tai nieko nuostabaus, kad pirmąją dieną buvo įvairiausių skundų, juk tai visiškai natūralu. Svarbiausia, kad tik iškilus problemoms, organizatoriai sureaguodavo per keletą minučių. Žinoma, olimpinio kaimelio kambariuose yra tam tikrų japonų gyvenimo stiliui ir higienai būdingų elementų. Mums kai kas atrodo neįprastai, bet tai tiesiog yra kultūriniai skirtumai. Daugelis sportininkų į tai žiūri su šypsena ir be pykčio. Kaip jau sakiau, pirmą dieną buvo nusiskundimų, bet dabar visi jaučiasi daug geriau“, - pasakojo S.Pozdniakovas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ANGLIJA