Ilja Borodinas | Scanpix nuotr.

Ilja Borodinas | Scanpix nuotr.

 Rusijos olimpinio komiteto (ROC) rinktinė sulaukė prastų naujienų – Tokijo žaidynėse negalės startuoti Europos čempionas Ilja Borodinas. Pranešama, kad 18-metis plaukimo talentas užsikrėtė covid-19.

„Su sveikata man viskas gerai, nejaučiu jokių simptomų, jokio skausmo. Jei ne teigiamas testas, tai sakyčiau, kad esu visiškai sveikas. Neįsivaizduoju, kur galėjau pasigauti virusą, nes beveik niekur nevaikščiojau, buvau tik trumpam pasivaikščioti Vladivostoke, o šiaip gyvenau „viešbutis – baseinas“ ritmu. Vakare sužinojau apie teigiamą testą ir labai susinervinau. Jei būtumėte man skambinę vakar, tai nieko gero jums nebūčiau pasakęs. Šiandien jau esu kiek ramesnis ir susitaikiau su esama situacija“, - „Match TV“ sakė I.Borodinas.

Jaunas rusas 2019 m. Europos čempionate trumpame baseine laimėjo sidabrą 400 m kompleksiniame plaukime, o šiemet toje pačioje rungtyje laimėjo Europos čempiono titulą olimpiniame baseine.

Teigiami covid-19 testai jau sudaužė 18-os olimpiečių viltis. Kol kas labiausiai nukentėjo JAV rinktinė, praradusi 5 sportininkus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų