Į „Žalgirį“ grįžęs E.Ulanovas: „Su treneriu puikiai supratome, kur mano stipriosios pusės“ (7)

2021.07.22 10:12
Ulanovas | Organizatorių nuotr.

Ulanovas | Organizatorių nuotr.

Praėjusią vasarą legionieriaus karjerą Stambulo „Fenerbahče“ klube pradėjęs puolėjas Edgaras Ulanovas po metų pertraukos sugrįžo namo. Sezono sutartį su Kauno „Žalgiriu“ sudaręs krepšininkas vėl rungtyniaus komandoje, kurioje praleido net 6 karjeros metus.

„Fenerbahče“ gretose vyriausiasis treneris Igoris Kokoškovas E. Ulanovui skyrė startinio penketo žaidėjo vaidmenį Eurolygoje, tačiau sezono eigoje krepšininko minučių skaičius sumenko, o šių metų pradžioje puolėją iš rikiuotės išvedė trauma bei COVID-19.

Išsiilgęs krepšinio bei išsigydęs traumą, E. Ulanovas grįžta į „Žalgirį“ su mintimi būti komandos lyderiu. Apie sugrįžimo aplinkybes, vaidmenį Kauno ekipoje ir daugelį kitų dalykų žalgirietis kalbėjosi kartu su „Žalgiris Insider“ laidų vedėju Ryčiu Kazlausku valandos trukmės pokalbyje.

„Mintys apie tai, kad galiu sugrįžti į „Žalgirį“ atėjo dar ir praėjusio sezono pabaigoje. Vyko svarbiausios kovos, o aš jau nebežaidžiau. Prasidėjo mano derybos su klubu dėl sutarties nutraukimo. Pirmas variantas, aišku, buvo „Žalgiris“. Žinoma, pats negaliu visko nuspręsti – noras turi būti iš abiejų pusių. Vasaros eigoje, nuo pat mano grįžimo į Lietuvą, daug bendravau su Pauliumi Motiejūnu. Viskas vyko „fainai“ ir gražiai. Puikiai pažįstu Paulių, tad nereikėjo daug tarpininkų, šnekėjome akis į akį. jaučiau norą iš jo pusės, jaučiau norą ir tada, kai žaidžiau prieš žalgiriečius“, – pasakojo E. Ulanovas. – Buvo ir daugiau variantų, bet, sakykime, nemačiau nė vieno pranašesnio klubo. Galbūt finansiškai ir buvo geresnių pasiūlymų, bet kalbant apie organizaciją ir sąlygas – nėra, su kuo lyginti.“

E. Ulanovui, skirtingai negu kitiems į „Žalgirį“ atvykstantiems žaidėjams, pasakoti apie „Žalgirio“ klubą nereikėjo. Krepšininkas su vadovybe ilgiau derino tik vieną – finansinį aspektą. Tiesa, prie derybų stalo susėdusios abi pusės pasiekė kompromisą ir, galų gale, sudarė vienerių metų kontraktą.

„Situaciją suprantame – nei mano sezonas buvo geras, kad galėčiau daug užsiprašyti, nei klubui aplinkybės buvo palankios. Praėjęs sezonas „Žalgiriui“ buvo daugiau nuostolingas – vien tai, kas liečia sirgalius ir bilietų pardavimą. Kalbėjomės ir būsimą mano apie vaidmenį komandoje, aišku, tą dariau ne tik su P. Motiejūnu, bet ir su treneriu. Apie visą kitą man klausti net nereikia. Nesijaučiu per ilgai pabėgęs, nebuvau tik metus“, – teigė žaidėjas.

Vėl žaliai baltus marškinėlius vilkėsiantis E. Ulanovas sulaukė ir garantijų iš „Žalgirio“ ekipos vyriausiojo trenerio Martino Schillerio dėl kito sezono. Gauti minučių ir išnaudoti savo stiprybes aikštėje norintis E. Ulanovas liko patenkintas dėl to, ką išgirdo sakant M. Schillerį.

„Pokalbis prasidėjo nuo temos apie tai, ko man trūko praėjusiame sezone. Treneris irgi tai suprato. Jis viską matė. Baigėsi sezonas, prasidėjo vasaros darbai ir jis žinojo, kad esu vienas iš variantų. Matėsi, kad treneris tam ruošėsi. Yra labai aišku, kur yra mano stipriosios pusės, kur mane geriau galėjo išnaudoti praėjusiais metais. Praėjusiame klube tie mano „antpečiai“ nebuvo dideli, nebuvau pirmoji opcija. Manau, kad čia mano „antpečiai“ bus didesni ir mano rolė bus didesnė. Su treneriu puikiai supratome, kur mano stipriosios pusės“, – aiškino E. Ulanovas.

Visame „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriams skirtame pokalbyje krepšininkas plačiau papasakojo apie pokalbį su M. Schilleriu, pasidalijo istorijomis iš sezono „Fenerbahče“ gretose, kalbėjo apie trenerį I. Kokoškovą bei atsakė į visus prenumeratorių užduotus klausimus. 

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų