J.Jasudavicius atsidūrė per žingsnį nuo UFC – kovos D.White‘o vardo turnyre

2021.07.21 22:22
Jasmine Jasudavicius | Instagram.com nuotr

Jasmine Jasudavicius | Instagram.com nuotr

 Jau artimiausiu metu lietuvių kilmės kovotojų gretos UFC gali padidėti – per žingsnį nuo svajonės atsidūrė 32-ejų Jasmine Jasudavicius (5-1).

Pranešama, kad lietuvių kilmės kanadietė buvo pakviesta į UFC prezidento Dana White‘o vardo „Contender Series“ turnyrą. Planuojama, kad J.Jasudavicius pasirodys trečiajame naujojo sezono turnyre, kuris numatytas rugsėjo 14 d.

J.Jasudavicius varžove turėtų tapti brazilė Julia Polastri (8-2). Kova planuojama 125 svarų (56,7 kg) kategorijoje, bet ši informacija dar nepatvirtinta. Dažniausiai Dana White‘o turnyro kovų laimėtojai gauna UFC kontraktus, ypač jei savo varžovus nugali efektingai.

Lietuvių kilmės kanadietė karjerą pradėjo nuo 4 pergalių iš eilės. 2020 m. rugpjūtį CFFC titulinėje kovoje ji netikėtai nusileido Elisei Reed, kuri jau šį savaitgalį debiutuos UFC. Vėliau J.Jasudavicius iš minimalaus svorio kategorijos grįžo į sau įprastesnę svorio kategoriją ir įveikė Ashley Deen. J.Polastri iki šiol kovodavo Brazilijos turnyruose. Ji anksčiau išbandė net ir 48 kg svorio kategoriją, bet ten turėjo problemų. Tada brazilė perėjo į minimalaus svorio kategoriją, kurioje laimėjo jau 6 kovas iš eilės.

Antrojo pasaulinio karo metais J.Jasudavicius senelis iš mamos pusės atvyko į Kanadą. Pati sportininkė prieš 8-erius metus lankėsi Lietuvoje.

„Tada praleidau tris savaites Lietuvoje. Žinau Vilnių, Trakus. Man patiko. Man patiko maistas – daug grietinės, kiaulienos ir bulvių. Manau, jeigu būčiau Lietuvoje, sunkiai man sektųsi mesti svorį ir rengtis kovoms – valgyčiau, valgyčiau ir net nenoriu pagalvoti, kiek sverčiau“, - Sportas.lt yra sakiusi J.Jasudavicius.

J.Jasudavicius prisipažino, kad labiausiai ją sužavėjo kugelis... Ir šį žodį ji ištarė kuo puikiausiai lietuviškai.

„O dar cepelinai. Kaip gi be jų. Mano mama iki šiol gamina daug lietuviškų patiekalų, todėl žinau, kas yra cepelinai. Stebitės, kodėl patiekalų pavadinimus sakau lietuviškai? Nesistebėkite. Aš moku ir daugiau lietuviškų žodžių, tarkime, „Labas“, – nusijuokė J.Jasudavicius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų