„CBet“
II kėlinys, 10 min.
40
:
45
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Alexa Leary | Instagram.com nuotr

Alexa Leary | Instagram.com nuotr

 19-metė Australijos triatlonininkė Alexa Leary važiuodama dviračiu pateko į siaubingą avariją ir dabar yra priversta kovoti dėl savo gyvybės, - praneša užsienio žiniasklaida.

Jaunai sportininkei lūžo mentė, šonkauliai ir riešas, taip pat ji sunkiai susižeidė kelį. Nelaimės metu A.Leary buvo pradurtas plautis, taip pat ji patyrė rimtą smegenų traumą, ėmė formuotis kraujo krešuliai.

„Visi jaučiamės sugniuždyti po Alexos nelaimės. Bandome tęsti įprastą gyvenimą, bet po šypsenomis slepiasi palūžę žmones. Šeima nė akimirkai nepalieka Alexos ir kiekvieną minutę, kai jos būklė nesuprastėja, vertina kaip pergalę. Privalome melstis už Alexą, mums reikia jos šiame pasaulyje. Alexa, tu esi stipresnė, nei pati manai, tu drąsesnė už mus visus ir mes žinome, kad tu užkopsi į šį kalną. Pirmyn, Lexi, laukiame tavęs sugrįžtant“, - rašė „F45 Noosa“ klubo atstovai, kuriame A.Leary dirbo ir trenere.

Pranešama, kad A.Leary buvo sukelta dirbtinės komos būsena. Šiuo metu sportininkės būklė sunki, bet stabili.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų