„CBet“
II kėlinys, 9 min.
38
:
43
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 Turino „Juventus“ ir Portugalijos futbolo rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo pripažino, kad sunkiausias jo karjeros momentas buvo šeimos palikimas 1997 m., kai jam tebuvo 12-a metų. Tada jis iš Madeiros salos persikėlė į Portugalijos sostinę Lisaboną.

„Pamenu, kaip prieš skrydį į Lisaboną turėjau atsisveikinti su šeimos nariais. Jie tada buvo su akiniais nuo saulės, bet aš mačiau, kaip ašaros bėgo jų skruostais. Tai buvo sunkiausias mano karjeros momentas. Į lėktuvą lipau su mintimis apie verkiančius šeimos narius. Aišku, ašarų nesulaikiau ir pats“, - sakė C.Ronaldo.

Būdamas vos 12-os, C.Ronaldo atvyko į trijų dienų peržiūrą „Sporting“ klubo akademijoje. Ten jis greitai sužavėjo trenerius ir buvo įsigytas už 1500 svarų sterlingų.

„1997 m. mums pasakė, kad Madeiroje auga labai talentingas berniukas. Jis išsiskyrė iš visų, buvo labai stiprus individualiai, turėjo tvirtą charakterį ir buvo labai ambicingas. Surasti tokio amžiaus žaidėją su tokiomis savybėmis būna labai sudėtinga. Kai jį pamačiau, iš karto pradėjau galvoti, kad turėsime padėti jam sutvirtėti fiziškai ir pagerinti smūgį. Kai jis pademonstravo mums savo įgūdžius, iš karto pasakiau, kad privalome jį įsigyti“, - prisiminė tuo metu „Sporting“ akademijoje dirbęs Leonelis Pontesas

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų