Julius Ssekitoleko | Instagram.com nuotr

Julius Ssekitoleko | Instagram.com nuotr

 Prieš Tokijo olimpines žaidynes dingęs Ugandos sunkiosios atletikos atstovas 20-metis Julius Ssekitoleko paliko raštelį teigdamas, kad jo gyvenimas Afrikoje yra per sunkus ir jis nori dirbti Japonijoje.

J.Ssekitoleko dalyvavo Tokijo olimpinių žaidynių atrankoje Japonijoje, tačiau į jas nepateko ir liepos 20-ą dieną turėjo išskristi į Ugandą. Visgi paskutinį kartą penktadienį 6.30 val. ryte netoli savo delegacijos viešbučio matytas sportininkas įsigijo traukinio bilietą į už maždaug 200 km esančią Nagoją ir dingo. Paliktame raštelyje J.Ssekitoleko paprašė savo delegacijos narių atsiųsti jo daiktus žmonai.

Dingusio Ugandos sunkiaatlečio paieška tęsėsi keletą dienų. Galiausiai pareigūnams jį pavyko surasti. Teigiama, kad J.Ssekitoleko rastas maždaug už 40 km į pietus nuo Nagojos. Jis turėjo tik mobilų telefoną, o asmens dokumentai liko Ugandos rinktinės stovykloje.

Šiuo metu ruošiamasi sunkiaatletį nuskraidinti atgal į Ugandą. Ten J.Ssekitoleko gali laukti net kalėjimas, jei išsipildys vienos iš šalies ministrų Henry Okello Oryemo troškimas.

„Tikiuosi, kad jis bus sugrąžintas į Ugandą, stos prieš teismą, bus pasodintas į kalėjimą, o jo kameros raktai bus išmesti. Mes privalome imtis griežtesnių priemonių, kad sustabdytume sportininkų bandymus pabėgti. Žinome, kad visiškai to nepanaikinsime, tačiau privalome kaip įmanoma apsunkinti pabėgimo sąlygas“, - pasakojo H.O.Oryemo.

Vien per šį mėnesį J.Ssekitoleko tapo antru Ugandos sportininku, bandžiusiu pabėgti. Kiek anksčiau Monake be žinios dingo regbininkas Jamesas Odongo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų