Lietuvos jaunių merginų žolės riedulio rinktinė | Organizatorių nuotr.

Zagrebe (Kroatija) prasidėjusiame Europos jaunių (iki 18 metų) merginų žolės riedulio čempionato trečiojo diviziono turnyre dalyvauja ir Lietuvos rinktinė.

Trečiadienį pirmajame ture lietuvės išsiskyrė taikiai – 1:1 – su kroatėmis. Šeimininkės pirmavo po 37-ą minutę pelnyto Vitos Kuharič įvarčio, bet pačioje rungtynių pabaigoje – 59-ą minutę – Austėja Žilinskaitė įvarčiu išplėšė lygiąsias.

Kitose turnyro pirmojo turo rungtynėse ukrainietės 7:1 nepasigailėjo turkių. Ketvirtadienį Lietuvos jaunių rinktinę egzaminuos būtent ukrainietės, o penktadienį lauks mačas su turkėmis.

Sportas.lt primena, kad Zagrebe vyksta ir jaunių vaikinų trečiojo diviziono turnyras. Jį lietuviai pradėjo dviem pralaimėjimais.