Olimpiniai žiedai | Scanpix nuotr.

Olimpiniai žiedai | Scanpix nuotr.

 Trečiadienį tarptautinio olimpinio komiteto (TOK) posėdyje buvo paskelbta, kad 2032 m. vasaros olimpinės žaidynės bus surengtos Brisbane (Australija).

Brisbanas savo sugebėjimą rengti didelio masto renginius jau įrodė 2018 m., kai organizavo Sandraugos žaidynes. Per keletą artimiausių metų šiame mieste vyks ir daugiau svarbių sporto renginių – 2022 m. pasaulio moterų čempionatas ir pasaulio plento dviračių čempionatas bei 2023 m. pasaulio moterų futbolo čempionatas.

Tai bus trečios olimpinės žaidynės, kurias rengs Australija. Tiesa, anksčiau olimpiada lankydavosi kituose šios valstybės miestuose. Dar 1956 m. olimpiada buvo rengiama Melburne, o 2000 m. – Sidnėjuje.

Priminsime, kad 2024 m. vasaros olimpiada vyks Paryžiuje (Prancūzija), o 2028 m. – Los Andžele (JAV). 2022 m. žiemos olimpiada bus surengta Pekine (Kinija), 2026 m. – Milane ir Kortina d‘Ampece (Italija), o 2030 m. žaidynių šeimininkai bus paskelbti už poros metų.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų