Hasbulla kova neįvyks – užsiprašė 20 mln. Rusijos rublių VIDEO (7)

2021.07.20 20:28
Chabibas Nurmagomedovas ir Hasbulla | Instagram.com nuotr

Chabibas Nurmagomedovas ir Hasbulla | Instagram.com nuotr

 Socialinių tinklų žvaigžde tapęs 18-metis Hasbulla Magomedovas planavo susikauti su 17-mečiu dainininku Abduroziku, tačiau jų derybos galiausiai žlugo.

Kovos organizatorius Aschabas Tamajevas pranešė, kad derybos nutrūko, nesutariant dėl finansinių sąlygų. Jei anksčiau H.Magomedovas džiaugdavosi 20 tūkst. Rusijos rublių (228,38 euro) uždarbiu, tai dabar, jam gerokai išpopuliarėjus, sumos taip pat išaugo.

„Anksčiau jam mokėdavau 20 tūkst. rublių už vaizdo įrašą ir tuo jis labai džiaugdavosi. Dabar jam moku po 500 tūkst. rublių. Už kovą su Abduroziku buvau pasiruošęs jam sumokėti 5 mln. rublių“, - sakė A.Tamajevas.

Organizatoriaus teigimu, susitarti su Abduroziku nebūtų buvę sudėtinga, tačiau H.Magomedovas nenorėjo kautis nei už 5, nei už 7 mln. rublių. Jo reikalavimas buvo mokėti net 20 mln. rublių (228,38 tūkst. eurų).

H.Magomedovui yra 18-a metų, bet dėl genetinio sutrikimo jis iki šiol yra išsaugojęs daug vaikiškų bruožų. Jo išskirtiniai vaizdo įrašai internete susilaukia didžiulio dėmesio. Planus rengti jo kovą su žemaūgiu dainininku Abduroziku daug kas vadino neetiškais.

H.Magomedovas per keletą pastarųjų mėnesių sulaukė dėmesio ir iš garsių kovotojų – Chabibo Nurmagomedovo, Henry Cejudo bei Logano Paulo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų