Gydytojas demaskavo C.McGregorą, D.White‘as stebėjosi, kodėl airis atsisakė teipuotis čiurnas (5)

2021.07.20 16:52
Conoras McGregoras | „Twitter“ nuotr.

Conoras McGregoras | „Twitter“ nuotr.

 Po Conoro McGregoro nesėkmės prieš Dustiną Poirier ir kojos lūžio netyla kalbos apie tai, kad airis galėjo patirti traumą dar prieš kovos pradžią. Tokias kalbas pakurstė pats C.McGregoras.

„Aš buvau sužeistas dar prieš eidamas į kovą. Žmonės manęs klaiusinėja, kada man lūžo koja. Kuriuo metu? Paklauskite Dana White‘o, paklauskite UFC ar daktaro Davidsono, pagrindinio UFC mediko. Jie žino. Dar prieš patekdamas į narvą aš turėjau stresinį kojos lūžį. Buvo diskutuojama apie visko nutraukimą, nes turėjau sparingus be blauzdų pagalvėlių ir be jų atlikinėjau spyrius. Pataikiau kelis kartus į kelį, todėl blauzdikaulyje, virš kulkšnies, turėjau kelis stresinius lūžius. Taip pat dėl ilgų metų kovojimo turėjau problemų su kulkšnimi. Apsivyniodavau kulkšnį kiekvieną treniruočių sesiją ir darydavau treniruotes net ir su skausmu – aš vis tiek nenustosiu treniruotis“, - sakė C.McGregoras.

UFC prezidentas Dana White‘as pažymėjo, kad airis prieš kovą turėjo specialų prašymą ir gavo leidimą iš Nevados valstijos atletikos komisijos teipuotis čiurnas, bet kažkodėl to nepadarė.

„Jis problemų su čiurna turi jau porą pastarųjų metų. Jis buvo davęs užklausą dėl galimybės teipuotis čiurnas prieš kovą su Dustinu. Nevados valstijos atletikos komisija jam sudavė tokį leidimą, bet jis kažkodėl atsisakė tuo pasinaudoti. Conorą kankina chroniška čiurnos sąnario artrozė“, - aiškino D.White‘as.

Gydytojas Davidas Abbasi išanalizavo nuotraukas, kuriomis dalinosi C.McGregoras, neva norėdamas įrodyti, kad turėjo stresinį kojos lūžį. Gydytojo teigimu, minėtos nuotraukos su airio kalbomis neturi nieko bendro.

„Pažvelgiau į arčiau į jo magnetinio rezonanso tyrimo rezultatus. Nėra jokių įrodymų, kad jis buvo patyręs stresinį kojos lūžį prieš kovą. Galima tik žiūrėti tam tikrų problemų su čiurnos sąnariu, bet jis yra kiek žemiau, nei ta vieta, kur Conoras patyrė lūžį. Šitas magnetinio rezonanso tyrimas, kuriuo jis pasidalino, visiškai neturi ryšio su trauma, kurią jis patyrė narve“, - aiškino D.Abbasi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ČEMPIONŲ LYGA