Po E.Butvilo pergalės Vimbldone – rėmėjų apdovanojimai fotogalerija

2021.07.20 12:12
Po E.Butvilo pergalės Vimbldone – rėmėjų apdovanojimai | Alfredo Pliadžio nuotr.

Po E.Butvilo pergalės Vimbldone – rėmėjų apdovanojimai | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Tenisininkas Edas Butvilas, prieš gerą savaitę Londone į viršų kėlęs Vimbldono jaunių dvejetų turnyro čempiono taurę, trumpam grįžo į Lietuvą. Tiesa, šis apsilankymas gimtinėje jam yra gana netikėtas. Mat šią savaitę E. Butvilas turėjo ginti Lietuvos garbę vakar Šveicarijoje prasidėjusiame Europos jaunimo čempionate. Tačiau griežti Šveicarijos taikomi kelionių ir judėjimo apribojimai Vimbldone iki pat turnyro pabaigos išbuvusiam klaipėdiečiui užkirto kelią į šias varžybas.

Staiga lyg iš dangaus nukritusią laisvą savaitę šešiolikmetis Vimbldono čempionas nusprendė skirti susitikimams su artimaisiais ir draugais bei kitiems maloniems rūpesčiams.

Vienas tokių – Lietuvos teniso sąjungos ir organizacijos rėmėjų E. Butvilui už pasirodymą Vimbldone skirtas paskatinamoji premija. Lietuvos teniso sąjunga, padedama privačių rėmėjų, tenisininkui skyrė 10 tūkst. eurų premiją.

„Nesuklysiu pasakęs, kad Edas iškovojo vieną didžiausių pergalių Lietuvos teniso istorijoje. Vimbldonas, be jokios abejonės, yra pats prestižiškiausias teniso turnyras pasaulyje ir jo finalų metu matyti Lietuvos trispalvę yra neapsakomai smagus jausmas. Noriu palinkėti Edui kuo daugiau pergalių, panašių į tą, kuri buvo iškovota Londone. Visi žinome, kad profesionalus tenisas yra labai brangus sportas, o didžioji dalis patiriamų išlaidų krenta ant sportininko ir jo komandos pečių. Todėl tikiuosi, kad ši mūsų parama bent šiek tiek palengvins Edo kelią į didžiuosius pasaulio kortus ir svarbiausius turnyrus“, – sako LTS prezidentas Ramūnas Grušas.

Tokio pat dydžio premiją tenisininkui skyrė ir NT plėtros bendrovės „Darnu Group“ įsteigtas Darnių iniciatyvų paramos fondas.

„Vienas iš mūsų „Darnių iniciatyvų paramos fondo“ tikslų – jaunųjų teniso talentų ugdymas. Neturime abejonių, jog Edas yra vienas didžiausių jaunųjų Lietuvos talentų teniso aikštynuose. Sveikiname jį su kol kas skambiausia iškovota karjeros pergale ir linkime, kad tai būtų tik ilgo ir labai sėkmingo kelio profesionaliame sporte pradžia“, – teigia fondo valdybos pirmininkas Darius Mockus.

Šiuo metu Edas Butvilas užima 24-ą vietą pasauliniame aštuoniolikmečių reitinge.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų