„CBet“
II kėlinys, 6 min.
27
:
35
Atsinaujins po sek
„Žalgiris“
Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Dustinas Poirier ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Prieš kiek daugiau nei savaitę įvyko viena laukiamiausių metų kovų UFC narve, kuomet trečią kartą istorijoje susitiko buvęs dviejų skirtingų svorio kategorijų čempionas airis Conoras McGregoras ir buvęs laikinasis čempionas amerikietis Dustinas Poirier.

Likus vos 8 sekundėms iki raundo pabaigos, C.McGregorui atsitraukinėjant nuo D.Poirier ir bandant išvengti smūgio, jis nikstelėjo koją, kuri lūžo ir airis nebegalėjo tęsti kovos, o teisėjas paskelbė D.Poirier pergalę techniniu nokautu.

C.McGregoras pirmame raunde suspėjo keletą kartų pamėginti atlikti giljotinos veiksmą bei gulėdamas ant nugaros atliko spyrius, tuo tarpu D.Poirier, daugelio nuomone, dominavo, o du teisėjai jam skyrė pergalę pirmame raunde rezultatu 10-8.

Vėliau C.McGregoras kalbėjo apie treniruočių metu patirtus stresinius lūžius ir turėtas kojos problemas bei buvo patenkintas savo pasirodymu pirmame raunde.

C.McGregoro ilgametis treneris Johnas Kavanagh taip pat buvo patenkintas tuo, kaip klostėsi kova ir teigė, kad vėlesniuose raunduose C.McGregoras būtų dar geresnis.

„Aš visiškai nesijaudinau, net buvau labai, labai laimingas“, – po turnyro kalbėdamas su Laura Sanko sakė J.Kavanagh. „Žinojau, ką pasakysiu tarp raundų. Būčiau sakęs, kad darytų tai, ką darė su spyriais ir šį kartą pamėgintų atlikti dar stipresnius smūgius. Būtume norėję ne keistis smūgiais, bet atsitraukti ir smūgiuoti kaire ranka, kaip kad jis padarė prieš Jose Aldo. Žengti atgal, atlikti smūgius kaire ranka iš viršaus, šono ir leisti Dustinui papulti į tokią atvirą erdvę“, – sakė J.Kavanagh. „Iki 4 min. 30 sek. viskas buvo puiku. Energija buvo gera, technika – taip pat. Keletas pakeitimų tarp raundų ir mes būtume artėję prie nokauto arba bent jau tęsti ir palaikyti ritmą likusią kovos dalį“.

Kad ir kaip J.Kavanagh norėtų kalbėti apie savo auklėtinį iš teigiamos pusės, tačiau D.Poirier pagrindinis treneris Mike‘as Brownas negali suprasti, kaip kas nors galėjo matyti, jog pirmame raunde C.McGregoras parodė kažką teigiamo.

M.Brownas pripažįsta, kad kovoje gali nutikti bet kas, tačiau jis niekaip nesupranta, kaip kažkas galėjo jaustis gerai dėl C.McGregoro pasirodymo.

„Tai nėra tik kažkieno nuomonė, mes kalbame apie teisėjų rezultatus“, – „MMA Fighting“ sakė M.Brownas. „Mes turėjome du teisėjus, kurie skyrė rezultatą 10-8. Nežinau, kaip kažkas galėtų manyti, kad C.McGregorui viskas buvo gerai“.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų